Zasięg
Zasięg
redakcja
Redakcja
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 5 września 2014 **Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 5 września 2014 **Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 5 września 2014 **


wydanie piaseczynsko-ursynowskie (nr 461), 2012-11-15
Samobójcza śmierć nastolatki

123
PIASECZNO Do tragicznego wydarzenia doszło dziś przy wieżowcu Sand City w Piasecznie przy ul. Młynarskiej. - Ktoś wyskoczył przez okno – zaalarmowali nas czytelnicy.

Na miejscu przy drzwiach wejściowych do budynku leży kilkunastoletnia dziewczynka, w pobliżu nie dostrzegliśmy ani karetki pogotowia ani radiowozu. Teren przy zwłokach, niezabezpieczony ale oświetlony lampami. Gdy podeszliśmy do samych drzwi dostrzegliśmy leżącą, kilkunastoletnią dziewczynkę.
- W tej chwili trwają jeszcze czynności z udziałem prokuratora – poinformował nas Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prokurator Dariusz Ślepokura . - Biegły z zakładu medycyny sądowej ocenił, że obrażnia ciała zostały spowodowane upadkiem z dużej wysokości. Nie stwierdził żadnych innych obrażeń. 14-letnia Wiktoria W. prawdopodobnie popełniła samobójstwo, w jej mieszkaniu znaleziono list pożegnalny. Zwłoki zostaną przewiezione do zakładu medycyny sądowej gdzie zostanie przeprowadzona sekcja.
Adam Braciszewski
Komentarze
nick: Asia,     2012-11-15   20:12:01
oj...... czekam na więcej informacji. Dziwna ta sprawa...
nick: Redakcja,     2012-11-15   20:48:18
Udało nam się uzyskać oficjalne informacje. Artykuł został uaktualniony.
nick: [*],     2012-11-15   20:59:59
Co to za dziewczynka ? czekam na wiecej informacji.
nick: przyjaciel. ,     2012-11-15   21:15:20
wilku :<
nick: thinen,     2012-11-15   21:18:46
Wiktoria?! nie wierzę...
nick: W.,     2012-11-15   21:23:03
Nie mogę uwierzyć... W.[*]
nick: anonim,     2012-11-15   21:26:43
jakoś nie chcę mi się w to wierzy..
nick: ..,     2012-11-15   21:27:00
to na prawdę Wiktoria?
nick: [*],     2012-11-15   21:27:27
jak mogłaś mała.. trzymaj się tam na górze!
nick: ..,     2012-11-15   21:29:15
to na prawdę Wiktoria?
nick: anonim,     2012-11-15   21:29:47
jakoś nie chcę mi się w to wierzy..
nick: kacper,     2012-11-15   21:30:56
o nie wika szkoda :( papa
nick: Maciek,     2012-11-15   21:31:36
Co może wydarzyć się życiu 14-letniego dziecka, że decyduje się na tak tragiczny i nieodwracalny krok? :(
nick: ..,     2012-11-15   21:32:28
to na prawdę Wiktoria?
nick: [*],     2012-11-15   21:33:05
jak mogłaś mała.. trzymaj się tam na górze!
nick: kumpela,     2012-11-15   21:34:51
nie, Wilczur nie Wilczur, tylko nie Wilczur...
nick: płacząca,     2012-11-15   21:35:48
Wiktorio, prawie Cię nie znałam, ale chcę żebyś wiedziała że ani szkoła ani nic już nie będzie takie samo bez Ciebie. Twojej uśmiechniętej twarzy będzie mi już zawsze brakować
nick: :< ,     2012-11-15   21:36:56
Boże aż nie chce się wierzyć.
nick: [*],     2012-11-15   21:36:58
jak mogłaś mała.. trzymaj się tam na górze!
nick: :< ,     2012-11-15   21:38:16
Boże aż nie chce się wierzyć.
nick: anonim,     2012-11-15   21:38:49
jakoś nie chcę mi się w to wierzy..
nick: ...,     2012-11-15   21:42:35
Wiktoria Wilk Uczennica Gimnazjum nr 1 w Piasecznie
nick: [*],     2012-11-15   21:43:52
trudno mi w to uwierzyć...na zawsze pozostanie w naszej pamięci
nick: kumpela,     2012-11-15   21:54:01
nie, Wilczur nie Wilczur, tylko nie Wilczur...
nick: [*],     2012-11-15   21:55:10
Wiktoia??? Nie wierze...
nick: 97,     2012-11-15   21:56:29
Nie sądzę by miała jakiekolwiek podstawy do popełnienia samobójstwa,a pytania kierowałabym do Zuzanny K.
nick: przyjaciel,     2012-11-15   21:56:48
Wiktoria , tak wiele chcwil spędzonych razem... Zawsze z tobą byłam uśmiechnięta... Nigdy cię nie zapomnę
nick: :,     2012-11-15   21:57:03
jeju aż nie chce się wierzyć. Współczuję jej rodzinie, przyjaciołom, nie znałam jej dobrze, ale to wielka szkoda
nick: ;(,     2012-11-15   21:57:50
Ej ale to nie mozliwe.. To naprawde ona ?! To nie mozliwe...
nick: Roofi,     2012-11-15   21:59:07
nieee kurwa.. nie wierzę w to.. czemu !
nick: xxx,     2012-11-15   21:59:38
co ją mogło skłonic do wykonania takiego czynu ? musiało cos sie stac skoro wyskoczyla z okna....
nick: ;(,     2012-11-15   21:59:49
Ej ale to nie mozliwe.. To naprawde ona ?! To nie mozliwe...
nick: xxx,     2012-11-15   22:01:06
co ją mogło skłonic do wykonania takiego czynu ? musiało cos sie stac skoro wyskoczyla z okna....
nick: xxx,     2012-11-15   22:03:25
nie rozumiem co ją sklonilo aby skonczyc . kto byl temu winien ? moze ktoś ja sklonił do tego ... sama juz nie wiem . nie moge uwierzyc [*]
nick: xyz,     2012-11-15   22:06:06
musialo cos przykrego wydarzyc sie w jej zyciu,jesli sklonilo ja to do takiego czynu. Biedna mala.. :(
nick: :(,     2012-11-15   22:07:21
chodziłem do gosiru w tamtym roku.. kojażyłem ją z widzenia.. Ale bardzo dziwnie sie teraz czuje.. Współczuje rodzinie.. straszne..
nick: (*),     2012-11-15   22:07:24
Biedna Wiktoria. Była dobra. a teraz.. nie ma jej.. nie umiem to sobi e przyswoić.
nick: [*],     2012-11-15   22:07:25
Wiktoia??? Nie wierze...
nick: dzidek,     2012-11-15   22:10:14
Boze,chodzisz z dziewczyną do jednej klasy podstawówki a tu nagleona nie żyje!! Boże nie wierze. Wiktoria!! widocznie byłaś potrzebna bardziej tam na górze. Jejku Wiktoria bedziemy tesknić...
nick: [*],     2012-11-15   22:11:23
Wiktoia??? Nie wierze...
nick: :(,     2012-11-15   22:16:18
niemożliwe.
nick: [*],     2012-11-15   22:16:27
Chodziłam z nią na zajęcia, w szkole...Nie wierzę... :(
nick: :(,     2012-11-15   22:17:48
niemożliwe.
nick: szok,     2012-11-15   22:18:32
Cholera chociaż nie znałam Cie osobiście i chodziłam w tamtym roku do gimnazjum to... nie moge zrozumieć czemu.... zawsze taka uśmiechnięta byłaś... No cóż... nie pozostaje nic innego tylko pomodlić się za Ciebie... ;(
nick: Marti:(,     2012-11-15   22:18:37
Znamy info z kim ona tam przyszła i że napisała ten list, ale dlaczego ona skoczyła?? [*]
nick: [*],     2012-11-15   22:19:20
Pomyśleć jak my się źle z tym czujemy a co dopiero jej rodzina...
nick: [*],     2012-11-15   22:20:18
Wika czemu? czemu nam to zrobiłaś?
nick: :(,     2012-11-15   22:20:24
[*]
nick: [*],     2012-11-15   22:26:40
Chodziłam z nią na zajęcia, w szkole...Nie wierzę... :(
nick: [*],     2012-11-15   22:27:35
Chodziłam z nią na zajęcia, w szkole...Nie wierzę... :(
nick: Ludzie,     2012-11-15   22:28:00
Jeśli chcecie stawiać znicze to pod grób a nie w internecie..
nick: ;(,     2012-11-15   22:28:58
nie dość że 6 lat do podstawówki , jeszcze te trzy lata w gimnazjum by były , Wiktoriaa , dlaczego ??
nick: anonim,     2012-11-15   22:29:55
Panie Boże, Świeć nad jej duszą!
nick: Ludzie,     2012-11-15   22:30:33
Jeśli chcecie stawiać znicze to pod grób a nie w internecie..
nick: [*],     2012-11-15   22:32:54
zawsze bd pamiętał twój uśmiech
nick: [*],     2012-11-15   22:33:09
zawsze bd pamiętał twój uśmiech
nick: (*),     2012-11-15   22:36:24
;(
nick: [*],     2012-11-15   22:37:26
Wikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....!!!!!!!!!! Tylko nie tyy!!!! A pomyśleć że razem ze szkoły do połowy drogi szliśmy!........ [*] pamiętamy :(
nick: tęsknota,     2012-11-15   22:39:46
Biedactwo , ale czemu . Ledwo ją znałam ale zawsze . Co ją skłoniło . ? : (( Pomódlmy się za nią , zróbmy dla niej ten miły gest . [ * ]
nick: ;(,     2012-11-15   22:41:05
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.Tragedia , nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało :/ Będzie nam cię brakowało , twojego uśmiechu . Trzymaj Się Wika [*]
nick: [*],     2012-11-15   22:42:03
Marti- z kim ona tam byla?
nick: Janek,     2012-11-15   22:46:42
Ludzie Kurwa ogarnijcie się , bo wasze znicze w komentarzach nic nie dają . Jak chcecie pomóc rodzinie to pójdźcie pod dom , na cmentarz a nie na forum internetowym wypisujecie znicze .Ogar
nick: Ehh ,     2012-11-15   22:47:04
Znałam ją sporo chodziła z moim bratem do szkoły I do klasy bradzo ją lubiłam ale Wika jak mogłaś . ! Nas zostawić całe życie przed tobą
nick: ...,     2012-11-15   22:49:22
Nie znałam małej ale jak słyszę o czymś takim i jeszcze te komentarze to aż mi się łezka zakręciła młodziutka dziewczyna i widać że była radosną osobą :( [*] Tylko co nią kierowało ?? Współczuję rodzinie oraz osobom które ją znały :( "Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"
nick: gosireeeek,     2012-11-15   22:50:22
Wikaaa..... a jeszcze dziś było w szkole normalniee..
nick: Iza,     2012-11-15   22:52:20
Współczucia dla rodziny... Karolina trzymaj się
nick: :(,     2012-11-15   22:54:26
nie wierze kurwa nie wierze ....
nick: [*],     2012-11-15   22:54:39
Zapamiętamy twój uśmiech na zawsze ...
nick: I.,     2012-11-15   23:03:33
Będziesz najpromienniejszym aniołkiem tam na górze...
nick: przechodzień,     2012-11-15   23:04:03
Roofi, przyjaciel, Zuzanny K., Kacper gdzie wy byliście gdy ona toplanowała, to nie jest chwilowadecyzja lecz przemyślany plan, czy nic nie zauważyliscie w jej zachowaniu, czy tylko wam zabawa w głowie, myslicie tylko o komórkach i ciuchach a tak naprawde sie nie znacie, to wy moglisciejej pomóc, teraz pozostaje tylko modlitwa za jej duszę.................
nick: Absolwentka,     2012-11-15   23:04:54
Skonczyam gimnazjum nr 1 w zeszłym roku, to niesamowicie smutne, że tak młoda dziewczyna zdecydowała sie na taki krok. Moje najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.
nick: ...,     2012-11-15   23:06:15
co ta dziewczyna zrobiła?
nick: 9780,     2012-11-15   23:11:52
Przykro bo to dzieciak jeszcze.......ale dla mnie samobijcy to mega egoisci!!!! Co musialo sie dziac w jej zyciu skoro to zrobila??? Gdzie przyjaciele i rodzina?? Nikt nic nie widzial??? A moze lepiej bylo nie widziec????? Do czego tego swiat zmierza....... Przykro mi bardzo....[*]
nick: ;(,     2012-11-15   23:16:04
Oby tam było Ci lepiej , kiedyś się jeszcze spotkamy...
nick: [*]`,     2012-11-15   23:17:03
Trzymaj sie Wiktoria ! :(
nick: a,     2012-11-15   23:21:37
Boze. Gdzie byles?
nick: mini,     2012-11-15   23:23:03
Wikaaa jak mogłaś?! Chodziłam z nią do klasy do podstawówki, zawszę była wesoła i radosna, a teraz? Co się wydarzyło Wika?!!!!
nick: I.,     2012-11-15   23:23:52
@Przechodzień , nie zwalaj na nich winy, Wiktoria zawsze była pogodna i radosna, nikt niczego nie mógł podejrzewać! Jedynie pretensje możemy mieć do osoby, która z nią tam poszła...
nick: aaaaa,     2012-11-15   23:26:36
Ale z kim ona tam poszla ?.
nick: KAJA,     2012-11-15   23:38:35
DLACZEGO TO ZROBILA???????
nick: xxx,     2012-11-15   23:39:18
z kim ona tam poszla ?! Ktos musial jej pomoc w tym a jak nie pomoc mogl przeciez powstrzymac ja od tego albo przynajmniej cholera jak juz sie to stalo?zadzwonic po pogotowie cokolwiek . Moze by byla szansa na ratunek . . . Ale jednak nadal nie moge dojsc do tego co ja do tego sklonilo ,., musialo jej sie cos stac ze skoczyla ... Nikt tego nie widzial ? Prosze was przejzyjcie na ,oczy i pomozcie gdy czlowiek potrzebuje pomocy.
nick: Mmm,     2012-11-15   23:40:02
Wiktoria mam nadzieje ze tak na gorze bedzie ci lepiej, nie moge uwierzyc. :c
nick: ;(&8364;,     2012-11-15   23:43:48
Była z kimś tam na górze??
nick: xx,     2012-11-15   23:46:01
kto ,z nia tam poszedl !? I dlaczego pozwolil na cos takiego !? Z 14 pietra wyskoczyla matko swieta..
nick: m,     2012-11-15   23:47:56
ludzie, módlmy się za Nią i za Jej Rodzinę. Błagam wszystkich, nie przeklinajcie w tym miejscu. Uszanujmy Jej pamięć
nick: skoczius,     2012-11-15   23:55:45
czy widział ktoś skok jadąc samochodem po obwodnicy? moze cos podejrzanego zarejestrowany kamery, tych chyba w budynku sand city nie brakuje
nick: Ted.,     2012-11-16   00:04:32
czy ktos wie z kim ona tam poszla ? Jest to bardzo wazne .
nick: Nie ogarniam,     2012-11-16   00:36:04
, 3 maj się tam dziewczyno ! [*]
nick: znajomy,     2012-11-16   00:50:03
Ludzie ! Przejzyjcie na oczy,co wam da wiadomosc z kim ona tam poszla ?. Stalo sie,zadne komentarze,dyskusje Nic ! Nic nieprzywroc jej zycia ! Przeciez nawet jak byl tam ktos z nia,nie spychal jej z 14 pietra na sile. Jezeli osoba zadzwonila by po pogtowie,nic by to nie dalo,to byl 14 pietro nie 1,skaczac z 4 jestes caly polamany A co dopiero z 14 . zadne plakanie,ani zale,jak juz mowilem nie przywroca jej zycia,pozostaje tylko modlitwa za nia.znalem ja osobiscie,wiec wiem ze ona napewno niechce zeby kazdy teraz plakal,zawsze byla usmiechnieta,i mysle,tego niewiem,ale i tak tak mysle ze ona chce zebyscie wy tez byli usmiechnieci.
nick: A.K,     2012-11-16   02:01:34
Dziecko drogie niech ci ziemia będzie puchem .. będę dziś za ciebie sie modliła aby twoja dusza zaznała pokój i abyś trafiła do lepszego światu ... [*]
nick: ..,     2012-11-16   07:13:53
Jeszcze tylko pytanie kto z nia tam poszedl?!
nick: mieszkaniec ,     2012-11-16   07:35:10
to straszna tragedia, dziweczyna skoczyła z 10 pietra a nie 14.Podobno oczy zawiązała szalikiem aby nie widziec... Wydaje mi się, że były tam jej 2 lub 3 koleżanki. Ciało leżało pod klatką ponad 3 h nie zabezpieczone. Makabryczny widok... Wspólczuję wszystkim bliskim.
nick: :( ,     2012-11-16   07:54:08
znam ją z widzenie ale bardzo tesknie i współczuje . Trzymaj sie tam na górze !
nick: żal,     2012-11-16   09:34:43
Jest mi bardzo,bardzo przykro.Jak cofnąć czas o jeden dzień?Tragedia,okropna tragedia.Dlaczego tak się dzieje?
nick: Oskar Wilk,     2012-11-16   10:17:52
To moja siostra Wiktoria Wilk Boże co Ona zrobiła nie wiem jak żyć teraz
nick: nieznajoma,     2012-11-16   11:03:00
Wiktoria, nigdy za sobą nie przepadałysmy. W szkole zamieniłysmy może dwa zdania wciągu tych dwóch lat. Jednak pisząc to ryczę jak dziecko, bo Ciebie już nie ma. Pójdę do szkoły, będę smutna jak jeszcze nigdy, będę patrzeć na twarze zapłakanych kolegów i zastanawiać się czy widzisz ile osób Cię na prawdę kochało. Nie wyobrażam sobie gdyby moją najbliższą osobę spotkało to co Ciebie. Pamiętam jak biegałas jeszcze wczoraj po korytarzu, smiejąc się beztrosko. Bo taka mi się własnie wydawałas- beztroska. Po mimo tego, że tak na prawdę za wiele nas nie łączy, serce mnie teraz boli jak o Tobie myslę. Jest mi wstyd za to, że powiedziałam o Tobie chodź jedno złe słowo. Przepraszam, że może nie zawsze byłam w porządku. Wybacz mi, że nigdy nie miałysmy czasu się na prawdę blisko poznać. Mam nadzieję, że jeszcze kiedys się spotkamy. Nie ważne, jak, kiedy,czy ludzie stawiają elektryczne znicze czy nie, z kim i gdzie stała się ta tragedia, najważniejsze, że zostaniesz z nami w sercu, bo tam jest teraz Twoje miejsce. Chociaż nie łączy nas, powinnam napisać nie łączyła ale jeszcze na to za wczesnie, żadne wspomnienie czy uczucia, chcę żebys wiedziała, że bardzo mi źle kiedy Ty jestes tam na szczycie góry. Przyjdę z podniesioną głową na Twoją ceremonię, postawię znicz i nigdy o Tobie nie zapomnę. K
nick: ,     2012-11-16   11:09:26
Bożee jedyny Wiktoriaaaa ,! znałam Cię tylko z widzeniaa ale jest mi bardzoo przykro zee tak się stałoo ;((
nick: ;,     2012-11-16   12:13:31
@mieszkaniec , Ty nic nie słyszałeś , nie widziałeś? Skąd o tym wszystkim wiesz? Wika nasze drogi się jeszcze kiedyś zejdą ...[*]
nick: Obiektywny,     2012-11-16   12:18:52
Ludzie co wy piszecie..przepraszacie, że nie mogliście jej bliżej poznać? Tęsknicie chociaż jej nie znaliście? Tragedia to jest dla rodziny i najbliższych, to fakt i im współczuje, ale czytając takie posty wpadam tylko w zażenowanie..A rodzinie jeszcze raz kondolencje. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, ale to na pewno musi być straszne stracić dziecko, czy rodzeństwo.
nick: Królik,     2012-11-16   12:44:04
Oskar przykro mi
nick: ,     2012-11-16   13:06:14
Wyrazy współczucia dla rodziny.
nick: smutny,     2012-11-16   13:14:35
Wszyscy współczujmy osobom najbardziej poszkodowanym. Dziś na apelu w gimnazjum, do którego chodziła Wiktoria, wszystkim, nawet najstarszym zbierało się na płacz. To zdarzenie pokazuje nam, że nie warto popełniać samobójstwa, nawet jeśli ktoś nas nęka. "Nie ma sytuacji bez wyjścia", naprawdę.
nick: ,     2012-11-16   13:20:16
Pracowałam z mamą Wiktorii wiem jak Była dla niej ważna i jak bardzo Była kochana. Kasieńko trzymaj się jakoś chociaż nie mam pojęcia jak masz się trzymać. JESTEM Z TOBĄ CAŁYM SERCEM Monika P.
nick: ....,     2012-11-16   13:23:51
Ogarnął mnie smutek;( brakuje nam Ciebie!! Po co to zrobiłaś..??? :( Jeśli ktokolwiek coś widział niech coś powie na ten temat ! To może wiele wyjaśnić
nick: Smutny :/,     2012-11-16   13:25:36
Ja tego nie rozumiem, jak mozna takie cos zrobic ?! Nie rozumiala ze taka decyzja nie krzywdzi tylko siebie ?! Ledwo ją znałem ale naprawde szkoda ... ;(
nick: Alex,     2012-11-16   13:33:45
W całym gimnazjum jest żałoba! Jak się dowiedziałam że ktoś rzucił się z wieżowca to myślałam że też zejde! Odwołali ślubowanie klas piewszych i dzień tolerancji. Jezu! Wiktoria coś ty zrobiła?! Przecież nie mogło być aż tak źle żeby ze sobą skończyć. Z każdej sytuacji można wyjść. "Gdy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno" Ale jeśli chodzi o mnie to uważam że to byłą twoja decyzja i jeśli taką podjęłaś to powinniśmy to uszanować TRZYMAJ SIĘ GDZIEKOLWIEK JESTEŚ!
nick: smutek:),     2012-11-16   13:46:39
ciekawe co sie wydarzyło że skoczyła najbardziej szkoda mi jej brata oskara i rodziny.....trzymajcie się jakoą
nick: NIKT WARZNY:(,     2012-11-16   13:49:16
SSSSSSZZZZZKKKKKKKOOOOOOODDDDDDDAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nick: Obiektywny,     2012-11-16   13:56:04
Alex, to powiedź to jej matce, że powinna to uszanować -,- Co za ludzie...
nick: xyz,     2012-11-16   13:59:11
[*]
nick: Kajaczek senior,     2012-11-16   14:01:31
Często skupiamy się na drobnostkach, a sprawy ważne jakoś nam umykają....."Walczymy" o drobnostki, które nie są tego warte.....To dociera do nas dopiero gdy wydarzy się tragedia. Spójrzmy wszyscy na to z tej perspektywy.....Czasu nie cofniemy, ale możemy "uczcić Wiktorię będąc dla koleżanek, kolegów, innych ludzi bardziej przyjaźni.. Niech "postać uśmiechniętej Wiktorii" pozostanie w sercach tych którzy ją znali. Taką ją pamiętajcie ... na zawsze. Wasza pamięć sprawi, że "będzie" wśród Was. Oskarze - trzymaj się...- trudne chwile przed Tobą ale dasz radę. Serdeczne wyrazy współczucia.
nick: engi,     2012-11-16   14:16:50
Szkoda była taka młodziutka,ale dlaczego kolezanka NIC nie zrobiła!!! Kondolencje dla rodziny
nick: engi,     2012-11-16   14:17:15
Szkoda była taka młodziutka,ale dlaczego kolezanka NIC nie zrobiła!!! Kondolencje dla rodziny
nick: M,     2012-11-16   14:17:32
żyj wiecznie w niebie, bez zmartwień, smutków, problemów [*]
nick: ...,     2012-11-16   14:32:48
W sumie nie znałam tej osoby , ale zawsze szkoda kiedy ktoś się poddaje, przecież samobójstwo nie rozwiąże problemów, tylko może przysporzyć je innym, ale cóż ten kto to robi nie myśli o innych , bo nawet nie daje rady pomyśleć o sobie w tym stanie. [*]
nick: ...,     2012-11-16   14:40:11
Dziewczyna miała widocznie duże problemy, szkoda że gdy jest już za późno dopiero to zauważamy kim była ile tak na prawde dla nas znaczyła . [*]
nick: starsza,     2012-11-16   14:58:05
jak bardzo samotny musi być ten kto kończy swoje życie, jak bardzo nieszczęśliwy - zastanówcie się wszyscy, którzy pracujecie z młodzieżą, te dzieciaki potrzebują akceptacji, miłości, szacunku, autonomii i w ogóle pragną żyć tak aby byli widziani.. a co mają w szkołach? Mają być tacy a tacy... i w ogóle mówić się nie chce kiedy dorośli opamiętają się w tym wychowywaniu na siłę..........każdy chce być sobą! Ona pewnie nie miała szansy...
nick: starsza,     2012-11-16   15:06:56
jak bardzo samotny musi być ten kto kończy swoje życie, jak bardzo nieszczęśliwy - zastanówcie się wszyscy, którzy pracujecie z młodzieżą, te dzieciaki potrzebują akceptacji, miłości, szacunku, autonomii i w ogóle pragną żyć tak aby byli widziani.. a co mają w szkołach? Mają być tacy a tacy... i w ogóle mówić się nie chce kiedy dorośli opamiętają się w tym wychowywaniu na siłę..........każdy chce być sobą! Ona pewnie nie miała szansy...
nick: Skyter,     2012-11-16   15:28:02
Nie znałem tej dziewczyny, ale wiele osób z mojej klasy tak. [*] Współczuje rodzinie i znajomym.
nick: nieznajoma,     2012-11-16   15:35:59
sądze ,ze gdyby miała poparcie w przyjaciółkach ktore napewno wiedziały co się dzieje to by tak sie nie stało . gdy mamy jakiś problem to mówimy przyjaciółce i znajdujemy wyjscie z tewgo . TO MUSIAŁO DOTYCZYĆ NAJBLIŻSZYCH JEJ OSÓB KOLEZANEK NAPEWNO ,COŚ MUSIAŁO SIĘ STAC NIE W RODZINIE BO W TYM WIEKU TAK NAPRAWDĘ BOLI NAS TO CO SIĘ DZIEJE ,ALE W NASZYM TOWARZYSTWIE KOLEDZY ,KOLEZANKI . Tam trzeba szukać powodu tego co się stało. I ze nikt jej od tego nie uchronił . Musiały wiedziec co i dlaczego . A moze były o coś zazdrosne i taki głupi kawał a nie wiedziały ,ze jednak skoczy . Młodzi ludzie nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji . Ale wszyscy wiemy ,ze obcy ludzie i ich zdanie nas nie interesuje jesli popieraja nas najblizsze osoby to nie ma zadnego problemu . WIDOCZNIE JEJ NAJBLIZSZE TOWARZYSTWO NIE DAŁO JEJ POPARCIA.
nick: :(,     2012-11-16   15:37:34
Wika ,czemu nam to zrobiłas ::( nie pomyślałabym,zawsze byłaś uśmiechnięta :( Nigdy cię nie zapomnę [*]
nick: A.,     2012-11-16   15:43:50
"warzny", serio?
nick: J,     2012-11-16   15:55:07
choć chyba ze dwa razy w całym życiu z nią rozmawiałam, płakałam gdy się o tym dowiedziałam... taka sytuacja jest straszna chyba dla każdego z nas. nawet osobom którym ona nie była blisko jest smutno, co musza przezywac jej rodzice, przyjaciele, rodzina?! nikt z nas nie przewidzial tego, nie odrwocimy tego co sie stalo, lecz teraz mozemy tylko wspominac ja, isc na pogrzeb i modlic sie. a osobą towarzyszaca byla Zuzanna K. nie obwiniajmy jej.
nick: Magic,     2012-11-16   15:56:15
Nie zapomnimy o tobie . Trzymaj sie Maciek i Oskar
nick: Przyjaciółka,     2012-11-16   16:28:29
Będzie mi brakować tych naszych spotkań w wakacje...wygłópów.....wszystkich chwil spędzonych z tobą....Nie rozumiem co musiało stać się w jej życiu że wybrała to.Dziękuje za wszystko,modle się za ciebie i twoją rodzine,niech Bóg będzie z tobą.
nick: :,     2012-11-16   16:32:08
nie znałyśmy się bardzo dobrze , ale jak się dowiedziałam to zaczęłam płakać zrobiło mi się strasznie przykro :C byłaś taka uśmiechnięta i w ogóle nie wierzę w to ... Wilku dlaczego ?
nick: Kajaczek senior,     2012-11-16   16:33:37
Często skupiamy się na drobnostkach, a sprawy ważne jakoś nam umykają....."Walczymy" o drobnostki, które nie są tego warte.....To dociera do nas dopiero gdy wydarzy się tragedia. Spójrzmy wszyscy na to z tej perspektywy.....Czasu nie cofniemy, ale możemy "uczcić Wiktorię będąc dla koleżanek, kolegów, innych ludzi bardziej przyjaźni.. Niech "postać uśmiechniętej Wiktorii" pozostanie w sercach tych którzy ją znali. Taką ją pamiętajcie ... na zawsze. Wasza pamięć sprawi, że "będzie" wśród Was. Oskarze - trzymaj się...- trudne chwile przed Tobą ale dasz radę. Serdeczne wyrazy współczucia.
nick: Płaczek :(,     2012-11-16   16:40:47
Wiktoria trzymaj się!
nick: ..d;fd.;d,     2012-11-16   16:44:02
to była wiktoria wilk znałam ją jako koleżnka
nick: nie znajoma ,     2012-11-16   16:54:30
bardzo współczuje wszystkim znajomym a w szczególności rodzinie trzymajcie się i pamiętajcie to niebyła wasza wina CHYLĘ GŁOWĘ
nick: [*],     2012-11-16   17:03:03
Czemu... Trudne sprawy mozna inaczej zalatwic...
nick: ...,     2012-11-16   17:18:15
nie wyobrażam sobie szkoły bez Ciebie ;(
nick: Yui-nyan,     2012-11-16   17:31:27
Szkoda mi że odeszłaś, ale wiedź że wiele osób dzisiaj nie mogła się skupić, ciągle płakali, a niektórzy byli tak załamani że nawet do szkoły nie przyszli. Nie wiem po co to zrobiłaś, ale tęsknimy za tobą [*]
nick: ***,     2012-11-16   18:00:28
Nie znałam jej w ogóle, ale wiadomośc, że ktoś tak młody popełnił taki czyn, wstrząsa mną.
nick: [*] ,     2012-11-16   18:02:26
Wilku dlaczego ?
nick: njkl,     2012-11-16   18:22:05
Jak nieszcześliwy musi byc czlowiek zeby podjac taka decyzje!!!! Czy my dorośli nie jestesmy odpowiedziali za szczescie naszych dzieci?Ta młoda osóbka musiala byc juz bardzo dlugo nieszczesliwa taki czyn nie jest skutkiem jednorazowego zalamania ...Dla dorosłych problemy nastolatków sa problemami malowaznymi ...Społeczenstwo nastolatka uwaza za dziecko ale tak nie jest to jest Osoba małoletnia a nie dziecko ...Nastolatkowie zaczynaja zycie. Poznawac świat dobre i ze karty w życiu ..A my dorosli mamy obowiazek wysłuchac wspierac i starac sie pomóc..Dac przedewszystkim szanse BYĆ SOBĄ.
nick: njlk,     2012-11-16   18:30:19
podono jej koleżanki zostały przed blokiem
nick: Asia,     2012-11-16   18:36:32
gimnazjum, znowu to gimnazjum.... stopień wyżej niż podstawówka, gimnazjaliści nie czuję się już dzieciakami a przecież daleko im jeszcze do dorosłości! Co się mogło stać? Można tylko gdybać - ktoś jej nie lubił, obmawiał za plecami, może wszyscy śmieli się z żartów na jej temat - a ile potrafi wytrzymać psychika 14-latki? Szkoda dziewczyny, szkoda rodziców, rodzeństwa. Oby tylko to się nie stało modą dla "gimbusów"...
nick: ...,     2012-11-16   18:39:32
Ciężko nie obwiniać Zuzanny K, skoro była jej przyjaciółką, a mimo to nic nie poradziła. Przecież tylko przyjaciele widzą co się dzieje, a tutaj tego zabrakło. Nie mówię o Julce, bo wiem że starała się ją wspierać, ale o Zuzi, dla której najważniejsze były melanże, wódka i popisywanie się przed chłopakami.. Szkoda dziewczyny, była taka radosna.. Dobra mina do złej gry. Trzymaj się Wilku..
nick: Isia.,     2012-11-16   18:40:38
Widocznie Bóg ma dla Ciebie lepszy plan tam na górze. Będziemy tęsknić...
nick: Kasiba,     2012-11-16   18:41:03
Ja wiem z kim ona tam poszła ale czy to ważne ? ;( nie wrócimy już jej życia módlmy się o to żeby trafiła do nieba a nie do piekła za odebranie sobie najcenniejszego daru na świecie ;( Wiem że napewno te koleżanki które tam z nią poszły nie zrobiły nic złego ;( a karetka by nie pomogła bo siła z jaką spadał z 14 czy tam z 10 piętra była nie do opisania ... a jeśli te koleżanki zobaczyły ją jak spadała spanikowały prawdopodobnie i uciekły :( niestety to prawda
nick: marysia,     2012-11-16   18:56:52
Chociaż jej nie znałam to bardzo mną to wstrząsnęło! :( Jak mogła to zrobić i czemu?
nick: ML,     2012-11-16   18:57:15
Współczuje Ci Oskar i twoim rodzicom , będę pamiętac o Wice
nick: JJJJAŚ,     2012-11-16   18:58:19
CZEMU NIE PUBLIKUJECIE WSZYSTKICH POSTÓW
nick: P.,     2012-11-16   19:08:07
jeszcze wczoraj w szkole radosna i uśmiechnięta... nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało, jestem z tobą całym sercem mimo tego, że nie znałyśmy się najlepiej. nigdy o tobie nie zapomnę, Wika. chociaż nie rozumiem, dlaczego do tego doszło, mam szczerą nadzieję, że tam gdzie teraz trafisz będzie ci lepiej. już tęsknię i nie wyobrażam sobie szkoły bez ciebie i twojego uśmiechu. Kondolencje dla rodziny i najbliższych przyjaciół, "a światłość wiekuista niechaj ci świeci" :(
nick: gosia k,     2012-11-16   19:23:33
boze wikus cos ty zrobila.dlaczego?
nick: Kate,     2012-11-16   20:34:30
Przykro jest gdy umiera młody człowiek[*] Do komentarza o nicku :Obiektywny, Nie zabraniają młodzieży pisać to co czują nawet czy ją znali więcej czy mniej, chodzili do jenej szkoły , znali się z widzenia itd więc w jakiś sposób to też przeżywają niech się wyżalą dla nich to też wielki szok . Dla rodziny to fakt wielka tragedia i ból. Bardzo zgadzam się z komentarzem osoby "nick: njkl, 2012-11-16 18:22:05 Jak nieszcześliwy musi byc czlowiek zeby podjac taka decyzje!!!! Czy my dorośli nie jestesmy odpowiedziali za szczescie naszych dzieci?Ta młoda osóbka musiala byc juz bardzo dlugo nieszczesliwa taki czyn nie jest skutkiem jednorazowego zalamania ...Dla dorosłych problemy nastolatków sa problemami malowaznymi ...Społeczenstwo nastolatka uwaza za dziecko ale tak nie jest to jest Osoba małoletnia a nie dziecko ...Nastolatkowie zaczynaja zycie. Poznawac świat dobre i ze karty w życiu ..A my dorosli mamy obowiazek wysłuchac wspierac i starac sie pomóc..Dac przedewszystkim szanse BYĆ SOBĄ."
nick: ..,     2012-11-16   20:37:35
Zwracajmy uwagę co się dzieje z naszymi rówieśnikami, dziećmi, uczniami, znajomymi..Jak widać, czasem może to uratować komuś życie
nick: ,     2012-11-16   20:40:10
Dlaczego to zrobiła?Zawsze była uśmiechnięta ,nikt się po niej tego nie spodziewał :(
nick: ;(),     2012-11-16   20:56:36
Nie dociekajcie i nie interesujcie sie jak to sie stalo. Jest to wielki ciezar dla rodziny, więc to co tutaj jest w wiadomościach na stronie powinno wam starczyć! Te wasze durne komentarze nic nie zdzialaja, możecie jeszcze bardziej obciążyć psychicznie rodzine Wiktorii ;/
nick: kolega,     2012-11-16   21:19:22
Widziałem cię może raz na oczy ale nie mogę uwierzyć w to co się stało, współczuje rodzinie
nick: zapłakana ,     2012-11-16   21:38:50
Gdy słyszy się o czymś takim w telewizji i nie dotyczy to ciebie to powiesz "szkoda" i za chwilę zapomnisz nie zastanawiając się co czują bliscy takiej osoby. Ale kiedy taka tragedi dzieje się w naszym otoczeniu, gdy coś takiego przytrafia się mojej koleżance ze szkoły.. nie umiem tego opisać. Siedzę i płaczę i nie mogę w to uwierzyć... Jeszcze wczoraj mijałam cię na szkolnym korytarzu, a nigdy więcej już cię nie zobaczę.. Każdy, ale nie Ty ! Mało jest osób tak pozytywnie nastawionych do życia i wiecznie uśmiechniętych.. Teraz wiem że to były jedynie pozory. Nie pozostaje nic innego jak powiedzieć żegnaj Wiktorio, jeszcze się spotkamy.
nick: ,.,lkh,     2012-11-16   21:44:18
skoro niby leżała 3 h to czemu te koleżanki po nikogo nie zadzwoniły? i jeżeli leżała tam trzy h to czemu nikt nie zobaczyl :3
nick: nowy,     2012-11-16   21:56:55
bedziemy wszyscy za tb tesknic zegnaj ;(
nick: nowy,     2012-11-16   22:00:03
bedziemy wszyscy za tb tesknic zegnaj ;(
nick: nikt ważny,     2012-11-16   22:05:32
z widzenia ją widziałam dowiedziałam się o tym to szok , szkoda mi jej na prawde , ale kondolencje dla rodziny ... jak to mogło się stać , dlaczego ona ... bedziemy pamiętać o Tobie .;x [*]
nick: arecki,     2012-11-16   22:34:11
szkoda wielka szkoda...
nick: kumpela,     2012-11-16   22:38:15
jak możecie być tak perfidni, żeby oskarżać Zuźkę za to co się stało? istnieje prawdopodobieństwo, że o tym wiedziała, ale to tylko Wilczur i Zuźka miały pewność! czy nie rozumiecie, że Zuźce teraz też bardzo ciężko? najlepiej to zwalić winę na nią, a potem się będziecie dziwicz, czemu i jak doszło, nie daj Boże, do drugiej tragedii.. ogarnijcie się ludzie.
nick: mm,     2012-11-16   22:43:43
Pamiętam dziewczynkę z podstawówki w Piasecznie, ja byłam w 6 klasie, Ona bodajże w 0 lub w 1, pamiętam jak dziś ja z koleżanką huśtałyśmy ją na huśtawce. Jak już uczyłam się w gimnazjum, często szłam koło podstawówki na autobus, czasami Ją widywałam, gdy tylko mnie widziała uśmiechała się z daleka i mi machała. na zawsze zapamiętam Jej uśmiechniętą buzię.
nick: ......,     2012-11-16   23:04:13
wiem ,to dziwne dla każdego i to ,że niby im kazała tam czekac ,ale gdzie one znikły skoro z nia tam poszły i co zostawiły ja tam hmm to bardzo dziwne ,a moze jej pomogły ... gdzie one się podziały to mnie zastanawia ... ktoś tu pisał ,ze jedna z nich zawiązała jej ten szalik to by wyjasniało dlaczego uciekły i ich tam nie było bo gdyby czekały na dole to by krzyczały i były spanikowane wołały pomocy itp .. a tu nic znikły ? czy uciekły
nick: znajomy,     2012-11-16   23:10:28
Byłem z tobą na obozie. Na początku nie uwieżyłem, lecz po chwili dotarło to do mnie. Mam nadzieje, że na góże jest ci lepiej. Kiedyś się spotkamy.
nick: kolezanka,     2012-11-16   23:21:45
Wiktoria byla piekna nastolatka, nie jedna dziewczyna zazdroscila jej urody! W przyszlosci wyroslaby na odpowiedzialna i piekna kobiete, ale niestety jej już z nami nie ma ;c [*] Wyrazy wspolczucia dla rodziny, przyjaciol..
nick: ,,,,     2012-11-16   23:27:14
Ten jej usmiech, doleczki w policzkach, w mojej glowie zostana zawsze, i wciaz nie mowg uwiezyc, ze to wlasnie ty Wika cos takiego zrobilas, ;c
nick: Maciek,     2012-11-16   23:36:50
obwiniajcie Zuzie , tak...ogarnijcie się , ona nie jest niczemu winna , nie dość że jest załamana po stracie najlepszej przyjaciółki to jeszcze mówicie że to jej wina , Wiem jak było i to nie jest jej wina , chciała ją uratować , ale nie zdążyła.
nick: Smutek,     2012-11-16   23:55:58
Jak ktoś chce popełnić samobójstwo to je popełni, takiej osoby nie da sie upilnowac 24h ;/ ale tez mnie ciekawi jaka jest prawda? Każdy mówi inne wiadomości ...
nick: Obiektywny,     2012-11-17   00:07:25
hah, co ja czytam? Melanże, wódka, w wieku 14 lat? Co się z tymi dzieciakami dzieje... Mi w tym wieku do głowy nie przyszło, żeby po alko sięgać... A co do Ciebie Maciek, to dziwna sprawa, skoro jedni piszą, że była z nią na górze, a Ty mówisz, że chciała ją ratować..Gdyby chciała to by w ogóle na tym budynku się nie znalazły
nick: Niewidoczny,     2012-11-17   00:15:22
Magik skoczył z 9 pietra i dopiero w szpitalu umarł, a wika skoczyła z 10 więc tez była szansa. Nikt nie wezwał szybko karetki :/
nick: zasmucona,     2012-11-17   00:25:19
Miła, uśmiechnięta nastolatka , rezolutna i ciepła. Przerosły ją sprawy i nie znalazła zrozumienia wśród dorosłych i swoich najbliższych koleżankach. Bardzo szkoda że tak młodo odeszła, są problemy trzeba rozmawiać , pytać i się nie obawiać, tego zabrakło a pozostał olbrzymi ból dla rodziców, bardzo serdecznie im współczuje. Trzeba rozmawiać o tej tragedii bo nastoletnie dzieci muszą mieć obraz że to nie je bajka a rzeczywistość .
nick: Maciek,     2012-11-17   00:42:02
do niewidoczny: haha , tyle powiem do obiektywny: nie nie była na górze , a skoro nie wiesz czemu tam poszły to sie nie udzielaj.
nick: Obiektywny,     2012-11-17   01:15:07
Maciek, to może oświecisz?
nick: ...,     2012-11-17   01:50:16
Przeciez nikt nie wpadł by na to ze jak poszly do tego budynku ze ona skoczy !!!!!!!!!!! Ludzie grosz szacunku dla bliskich, wasze komentarze typu gdzie ktokolwiek był gdy ona potrzebowala pomocy sa zbędne napraawde, darujcie sobie! Tacy ludziee sa bardzo czesto skryci udaja szcześliwych a jest inaczej. Nie oceniajcie tej sytuacji jesli was tam nie bylo,nie znaliscie jej lub nie byliscie kim bliskim dla niej. Bo gadać moze sobie kazdy, co by bylo gdyby! Stało się i nie przywrocicie jej zycia! Czasem trzeba sobie darować zbędne komentarze! Nikt z Was nie wie kiedy Wasza psychika słaby punkt wam pęknie lub Was przerosnie. Kazdy z Nas jest słaby a czesto ludzie nie zdaja sobie z tego sprawy wmawiając sobie ze sa silni! Wiktorie cos przerosło, trzeba ja pamietac takka jaka byla i pamietać ja jak z najlepszej storny.
nick: ...,     2012-11-17   01:53:46
Obiektywny chyba nie byłeś nikim bliskim dla niej,skoro nie wiesz co siee stało! Nie powinno Cie to obchodzić,daruj sobie naprawdę
nick: eh,     2012-11-17   02:12:32
Zostawcie już ta sprawę w spokoju ktoś wyżej miał rację jak chciała się zabić to to i tak by zrobiła stało się to wczoraj a juz słyszałam kilka wersji takie plotki się porobily że podobno ona tam mieszkała i wyskoczyła że swojego okna że zuzka zawionzala jej szalik że były zjarane słyszałam też że najebane że ręcZnik miała na głowie że ją zuzka wypchnela że była tam też julia kiljan i tak na prawdę to nie wiem po co dronzyc ten temat jak i tak nigdy się nie dowiemy całej prawdy i błagam was jak nic nie wiecie na ten temat to się nie odzywajcoe bo robią się takie plotki że głową mała . I jesZcze jedno nie powinnisie obwiniac zuzki tylko ja wspierać pomyslcie spbie. Co ona cZuje po stracie bliskiej osoby
nick: nikt ważny ,     2012-11-17   09:18:47
ludzie nie kłócie sie , bo słyszałam ze tam niby babcia jej mieszkała w tym bloku a tak na prawde poszła popłenić samobójstwo... Dajcie jej spokój już , nikt już nie przewróci jej życia ...
nick: skoczius,     2012-11-17   11:35:19
Zuzia przestań dodawać komentarze, powiedz lepiej prawdę bo prędzej czy później i tak sie wszyscy dowiedzą, i będzie nie jeden artykuł w gazecie tylko kilka.
nick: mama,     2012-11-17   11:59:37
Sama mam syna w tym wieku i bardzo poruszyła mnie ta sprawa, współczuję rodzinie. Apeluję do wszystkich rodziców rozmawiajmy a przede wszystkim słuchajmy naszych dzieci. Obserwujmy zachowanie, kontrolujmy z kim i gdzie przebywają nie czyńmy z nich przedwcześnie dorosłych, bo 14 lat to zbyt mało by samemu bez wsparcia mierzyć się z problemami. I pewnie z naszego punktu widzenia mogła zaważyć na jej życiu błahostka, coś nie istotnego ale dla niej problem nie do udźwignięcia. Gonimy za pracą, pieniędzmi, rozwiązujemy problemy dnia codziennego a brakuje nam czasu dla najbliższych, na rozmowę i zainteresowanie życiem naszych dzieci, zrozumieniem ich problemów, wsłuchanie się w ich niemy krzyk, krzyk o pomoc !!!
nick: nieznajomy2,     2012-11-17   12:30:35
Bardzo szkoda tej dziewczyny, nie znałam jej ale widać ze była radosna i naprawde była ładna.. współczuje rodzinie i bliskim tej dzieczyny .. ale po za tym chce sie dowiedzieć po co ona skoczyla
nick: sasiadka,     2012-11-17   13:14:45
Napiszcie dlaczego ona to zrobiła,co się z nią stało że wybrała taką droge? Ja pamiętam ją zawsze uśmiechniętą,zadowoloną.Ta wiadomość dla mnie była straszna.Szkoda dziewczyny bo przed nią było całe życie. Pozwólcie nam zrozumieć jej czyn. Forum jest anonimowe,nikt sie nie dowie kto napisał prawdę.
nick: dziwne,     2012-11-17   13:37:13
Nie rozumiem, skoro tam nie mieszkała, to jak wyskoczyła ? z jakiego okna ? mam nadzieję, że nie z klatki te okna nie są zabezpieczone ? każdy może wejść do bloku ? po prostu otworzyć okna na 10 piętrze ?
nick: nieistotna.,     2012-11-17   14:09:13
ogarnijcie się! nie oskarżajcie nikogo o tę tragedię, bo to już w niczym nie pomoże, nic już nie przywróci Wiktorii do życia. Wymyślacie tylko kolejne bzdurne teorie spiskowe... a już szczególnie osoby, które jej nie znały... Obwiniając jej przyjaciół i rodzinę możecie tylko doprowadzić do kolejnych tragedii. Ogarnijcie się już i przestańcie drążyć ten temat!
nick: ko1,     2012-11-17   14:54:11
beka z was gimby, zainspirowali się magikiem narkoskoczkiem
nick: poruszona,     2012-11-17   14:58:59
jak mozecie odwiniac Zuzie skoro Wiktoria zostawila jej list?! Ludzie ogarnijcie sie!
nick: brakuje mi ciebie,     2012-11-17   15:12:24
zawsze gdy cię widziałem i cię spotykałem na ulicy to ty byłaś radosna uśmiechnięta zawsze mi mówiłaś cześć . Postaram się ciebie taką zapamiętać
nick: ko1,     2012-11-17   15:12:56
Mam 22 lata i uważam że nie ma problemu bez wyjścia. Według mnie dużą winę ponoszą sami rodzice. W dzisiejszych czasach nacisk kładzie się na bezstresowe wychowanie, rodzice zarobieni po łokcie pracują na wasz byt. Wy młodzi nie świadomi jeszcze życia nie doceniacie ich pracy i wkładu jakie ponoszą. Tu pojawi się w waszych głowach myśl, kolejny idiota który prawi morały. Otóż nie, charakter mój wykreowany był zasadami i rozmową i nie raz pasem tak, że nie mogłem usiąść przez kilka dni. Co za problem miała ta młoda dziewczynka? Na pewno żaden... Jaki by to nie okazał się powód i tak będzie śmieszny w porównaniu do tragedii rodziców. Obyście wy byli bardziej odpowiedzialni i mniej samolubni. To przychodzi z czasem, wiem z doświadczenia. Kondolencje w stronę rodziców. Z czasem zrozumiecie...
nick: obserwatorrzeczywistosci,     2012-11-17   15:38:10
samobojstw nastolatkow jest coraz wiecej. w tym wieku rozne glupoty przychodza do glowy, czesto powodem jest nieszczesliwa milosc albo brak uwagi i zrozumienia ze strony (zapracowanych moze?) rodzicow, albo narkotyki. w kazdej szkole latwo dostepna powinna byc pomoc psychologa, zeby nastolatki mogly swobodnie sie wygadac ze swoich problemow...
nick: dobra koleżanka,     2012-11-17   15:42:01
JA W TO NAADAL NIE WIERZE JAK MI TO WCZORAJ POWIEDZIELI MYSŁAŁAM ŻE SOBIE ŻARTUJA. ALE DOPIERO TERAZ TO DO MNIE DOTARŁO. STRASZNIE MI PRZYKRO DZIŚ PRZEPŁAKAŁAM CAŁĄ NOC. WIKUŚ TĘSKNIE TĘSKNIE. BEDZIESZ NAJ UKOCHAŃSZYM ANIOŁKIEM NA ŚWIECIE!
nick: kumpela,     2012-11-17   16:08:35
tak, każdy może wejść na ten teren, furtka jest otwarta, mimo, że jest tam rzekomy domofon, do bloku też z łatwością można wejść, wystarczy przytrzymać drzwi po jakiejś osobie wychodzącej z bloku, a okna na 10 piętrze są dalej otwarte, tak samo jak na 8 i jeszcze którymś. a kiedy się wjedzie na samą górę to można wyjść bez stresu na niezabezpieczony balkon. Sand City, a raczej jego beznadziejne zabezpieczenie, same się prosi o takie wypadki.
nick: ANIA,     2012-11-17   16:23:20
Wyrazy WIELKIEGO WSPÓŁCZUCIA dla Rodziców i Oskara.Rodzice Wiktorii wspaniali dobrzy ludzie zawsze niosący pomoc innym.Kasiu i Jolu myslę o Was niech serce Wam nie pęknie.ania g
nick: Neutralna,     2012-11-17   17:19:34
Tak mówicie żeby nie oskarżać zuzki bo dostała ten list, a kto wie czy sama go sobie nie napisała ? że może naprawdę ona nie popełniła samobójstwa a one że leżało im to na duszy to próbowały się jakoś uratować. Jedni mówią że to zuzka ją zepchneła i zawiązała jej szalik drudzy że sama skoczyła. Ale tak naprawde nikogo tam nie było a co stało się na serio to wiedzą tylko i wyłącznie te koleżanki które tam były bo co ona powiedziała poczekajcie a one sobie poszły ? nie słyszały jak rąbnęła o beton ? Ktoś ją musiał do tego bloku wpuścic bo ona tam nie mieszkała. A skoro Jedni Piszą że Zuzka chciała jej pomóc ale już nie mogła to czemu ta ochroniara co policje wezwała nie widziała żadnej z koleżanek co ? -,-
nick: KAROLINA M. ,     2012-11-17   18:03:21
LUDZIE TO NIE JEST WINA ZUZI K. ANI JULI K. WIEM JAK BYŁO WIEM WSZYSTKO WILKU POWIEDZIAŁA ŻE IDZIE DO CIOCI I KAZAŁA IM CZEKAC NA DOLE, SKĄD MIAŁY WIEDZIEĆ, WILKU BYŁA SKRYTA Z TYM, NIKT BY SIE NIE OGARNĄŁ I NIE PISZCIE TU GŁUPOT ŻE TO WINA ZUZY BO TAK NIE JEST !!!! POSTAWCIE SIE W JEJ SYTUACJI JEJ PRZYJACIÓŁKA POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO BEDZIE MIAŁA WYRZUTY SUMIENIA DO KONCA ZYCIA ŻE JEJ JAKOS NIE POWSTRZYMAŁA ŻE NIE ZAUWAŻYŁA ŻE COS JEST NIE TAK, TO JUZ WIELE ALE ŻEBY TU NA FORUM PUBLICZNYM JĄ OSKARŻAĆ O CO CZEGO NIE ZROBIŁA ? LUDZIE ZLITUJCIE SIE ONA TERAZ PRZECHODZI PRZEZ PIEKŁO !!!! DAJCIE SOBIE SPOKÓJ WIKTORIA JUŻ NIE ZYJE STAŁO SIE ... CZASU SIE NIE COFNIE, A SZKODA
nick: tata,     2012-11-17   18:25:11
Nie osądzajcie, bo sami będziecie kiedyś sądzeni. Nie znając wszystkich faktów nie można wypowiadać wyroków. A kto te fakty zna....? Taka tragedia powinna być dla wszystkich refleksją co robić aby takie historie się nie powtarzały. Co zrobić dla naszych dzieci aby było lepiej? Szkoda tylko że takie tragedie, tragedie narodowe jednoczą nas na krótki czas. A jutro na ulicy, w szkole, pracy, wspólnocie mieszkaniowej itd będziemy dla siebie wrogami - przykre to jest. Bądźmy lepsi na dłużej niż jeden dzień!!!!
nick: Załamany,     2012-11-17   18:43:14
Ludzie poczekajcie. W wieżowcu sa kamery. Jeśli koleżanki tam były i mają z tym coś wspólnego to wyjdzie
nick: kenka,     2012-11-17   19:37:29
fajna była dziewczyna uSmiechnięta zawsze
nick: FILIP,     2012-11-17   20:33:37
Ona byla taka spokojna nigdy bym nie pomyslal ze taka wspaniala dziewczyna miala problemy przykro mi ale zuzi oskarzac nie wolno bo to byly przyjaciolki ! [*]
nick: szum,     2012-11-17   20:36:21
ciszej nad Wiktorią
nick: szum,     2012-11-17   20:37:31
ciszej nad Wiktorią
nick: Filip,     2012-11-17   20:42:39
Wiktoria dlaczego ???? Bylas taka spokojna osoba kto by pomyslal ze targniesz sie na cos takiego ;( [*]
nick: Filip,     2012-11-17   20:43:41
Załamany Co wy macie za oskarzenai przeciez zyzka byla jej najlepsza przyjaciolka nei zrobila by tego
nick: marla,     2012-11-17   21:10:02
Dziwne to wszystko, coś nie pasuje. Nie można oskarżac innych nie mając konkretnych informacji- od tego jest policja. Bardzo łatwo jest skrzywdzić innych.Współczuje rodzinicom.
nick: magda,     2012-11-17   21:29:51
Mimo, że znałam Cię tylko z widzenia, to i tak według mnie byłaś bardzo ładną i zawsze uśmiechniętą dziewczyną. Czemu to zrobiłaś?
nick: njkl,     2012-11-17   21:51:32
Do nick KUMPELA Jestes dziewczyno nie powazna ...To ze do bloku mozna wejsc to jest problem ?Racja powinna byc ochrona to napewno bo az roi sie od dzieciaków niemieszkajacych tu!!A jak sie zwroci wam uwage ze to teren prywatny to sie wracacie do furtki czekacie az sobie ktos pojdzie i dalej szukacie okazji by wejsc .A czy to jest jedyny wierzowiec w Piasecznie ?? Po co sie tu krecicie calymi grupami czy mieszkancy was zapraszaja zebyscie biegali po posesji albo jezdzili winda czy przesiadywali na klatkach najwyzszych pieter???? Ja niejednokrotnie zwracalam uwage ale i tak wchodzili nie ma na to sposobu jedynie ochrona !!!!!
nick: niki,     2012-11-17   21:55:45
Ludzie ogarnijcie się Zuzia nie jest niczemu winna gdyby ona wiedziała co chce zrobić Wika nigdy by na to nie pozwoliła ! Przecież to jej przyjaciolka nie osadzajcie innych bo moze dojść do następnej tragedi! Wilczur jesteśmy wszyscy z toba i nie zapomnimy cię nigdy w życiu!
nick: Pat34,     2012-11-17   22:11:58
Ludzie, tam na górze to jest czarny kosmos, nicość, próżnia. Tam nie ma żadnego boga nigdzie. Najbliższa Ziemii gwiazda poza Słońcem jest 35 trylionów kilometrów od nas, w czarnej nicośći. Później inne gwiazdy, nasza Galaktyka Droga Mleczna, inne galaktyki...w próźni, nicości. Dzisiejszy człowiek powstał na Ziemii okolo 100 000 lat temu,w drodze ewolucji, od bakterii w oceanach, a Ziemia ma 4.6 miliardów lat. Pozdrawiam.
nick: dfddf,     2012-11-17   22:16:47
Po jaką cholerę jeszcze sekcja? Co za durnie z prokuratury. Co oni chcą wyjaśniac krojąc dodatkowo biednego zabitego dzieciaka?! Co to krwi nie mogli zbadac czy cos nie wziela?! Po kiego sekcja?!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za bandytyzm sądowy!
nick: A,     2012-11-17   22:18:00
Nie oskarżajcie nikogo. Wyrazy głębokiego wspólczucia dla rodziców. Jestem matką i serce mi pęka chociaż to nie moje dziecko. WIKTORIO byłaś dzieckiem nie mogłaś wiedzieć ile bólu sprawisz najblizszym swoją decyzją. ŚPIJ W SPOKOJU ANIOŁECZKU, TAM JUZ NIE BEDZIE CI ZLE.
nick: :(,     2012-11-17   22:19:58
nie obwiniaj cienikogo, bo nie wiecie co sami byście zrobili na ich miejscu...i nie piszcie żybyśmy nie pisali komentarzy bo każdym z nas to wstrząsnęło i każdy chce wiedzieć jak najwięcej co nie jest tylko ciekawością...cały czas jestem w szoku i czekam aż ktoś mi powie że to nieprawda,kondolencje dla każdego kto musi przez to przechodzić w szczególności dla bliskich:(
nick: Maja,     2012-11-17   22:21:50
Wiktoria , nie znałam Cię ale .... Jeju jak usłyszałam o tym to sie prawie poryczałam Trzymaj się tak na górze , bede sie modlić za Tobą :( Niech Bóg ma Cię w opiece , " tam na górze " Papa
nick: sasiadka,     2012-11-17   22:26:57
Karolina M:skoro wiesz jak było to napisz coś więcej,wtedy nie będzie głupich domysłów.
nick: [*],     2012-11-17   22:40:04
W TWOJEJ ŻYCIA ŚWIECY OSTATNI PŁOMIEŃ ZGASŁ DUSZA JUŻ DO BOGA ULATUJE SKOŃCZYŁ SIĘ DLA CIEBIE ZIEMSKI CZAS TERAZ DUSZA TWOJA BOGA POTRZEBUJE
nick: matylda,     2012-11-17   23:07:57
piekna dziewczynka az nie wiarygodne boze jedyny rodzice i szkola rodzic i szkola rodzice i szkola ........a nie kolezani ktore sa w tym samym wieku dla doroslych problemy nastolatkow sa nie wazne rodzic tylko wymagaja i maja swoje wzorce w ktorych widza swoje dzieci nie zwracajac na ich pragnienia jak to dziecko musialo byc samotne rodzice gdzie wy jestescie i szkolarodzicom napewno ciezko ale...... gdzie byli jak dziecko cierpialo do tego stopna aby tak uczynic zawsze sa jakies przeslaniki ......dalej bez komentarza bo nie chce przykrosci robic najblizszym
nick: ;(,     2012-11-17   23:11:06
po policje zadzwoniła nie ochrona, tylko pani która tam sprząta, była akurat przy wejściu jak spadła, nie wiem czy widziała kogoś- policja napewno już ją przesłuchała, nie gdybajmy co by było gdyby, i kogo to wina. Fakt jest jeden, że do budynku łatwo jest się dostać, wystarczy trochę cierpliwości i już się jest, a okna można otwierać. policja napewno sprawdziła już monitoring więc już wie wszystko, co się wydarzyło i przesłuchali wszystkich. Żal tylko, bo młoda była i jeszcze tyle przed nią. kondolencje dla rodziny, jest im teraz bardzo ciężko.
nick: kayla,     2012-11-17   23:19:38
szkoda dziecka sliczna dziewczynka ale jak napewno bardzo ale to bardzo zagubiona
nick: .,     2012-11-18   00:46:54
[*]
nick: ???,     2012-11-18   01:41:17
Zgadzam sie z NEUTRALNA...
nick: zuzia ch ,     2012-11-18   10:27:24
WIKTORIA NIE ZNAŁAM CIĘ ALE KIEDY SIĘ DOWIEDZIAŁAM O TEJ TRAGEDIJ TO AŻ ŁEZKA W OKU MI SIĘ ZAKRĘCIŁA SZKODA ŻE CIĘ TU NIE MA Z NAMI ALE MOŻE TAM NA GÓRZE BĘDZIE CI LEPIEJ [*]
nick: wert,     2012-11-18   10:29:04
Do Pat34 - Zaistniałeś, to było najważniejsze 5 minut w Twoim życiu
nick: nikt ważny ,     2012-11-18   11:02:46
Kurna ludzie ogarnijce się , może Wikotria w rodzinie miała problemy no ale nie obiniajcie tego Zuzy , ale z tego co wiadomo to jedna chyba z dziewczyn widziała ze spadała... że Zuze od razu zgarneli z listem pożegnalnym . Ja pierdziele jeśli macie coś do Zuzy to jej powiedziecie a nie kurna bedzie tutaj obsmarorwywać na temat jej ; / ona się pożegnała z nimi i mówiła ze tam jej babcia mieszka dobra nikt nie przywróci jej życia... BEDZIEMY PAMIĘTAĆ O TOBIE WILKU [*]
nick: :(,     2012-11-18   12:25:57
Wiktoria... wszystkim trudno sie pogodzic z tym co zrobila bo bardzo wiele osob ja kochalo i nadal kocha ;( bardzo chcialabym wiedziec dlaczego to zrobila...zawsze byla taka usmiechnieta - widocznie skrywala to w sobie, ale co musialo takiego ja gnebic zeby popelnic samobojstwo, dziwne jest to ze nie wyjawila tego nikomu... jesli ktos wie to napiszcie jak to bylo bo to po prostu potrzeba zeby znac prawde... czy poszla tam sama, czy wyjawila dlaczego to robi w listach i jak to wogole sie dzialo... pewnie planowala to od dluzszego czasu bo to chyba sie stalo od razu po szkole... najgorsze jest to ze nieczego nie mozna bylo dostrzec ze ma jakis problem... mysle ze nie mozemy winic zadnych jej kolezanek bo one teraz bardzo cierpia, ale ciekawi mnie to: skoro tam byly i ona weszla do budynku to poczekaly na nia czy poszly? jesli one lub ona to widzialy to musi to byc dla nich wielki szok :( Wilczur trzymaj sie ! wszyscy cie kochamy
nick: ,,,,,,     2012-11-18   14:42:49
nikt nie obwinia Zuzy ,ale kazdy m,a zdrowy rozsądek i wie ,ze skoro to jej przyjaciółka musiała wiedzieć ,że coś jest nie tak tego nie da się ukryc . zreszta kazdy w tym wieku zwierza się koleżance koledze ktory jest blisko . WIĘC NIE TŁUMACZCIE ZUZI BO NAPEWNO WIEDZIAŁA . MUSIAŁA COŚ WSPOMINAĆ ,ZE MA DOŚĆ CZEGOŚ TEGO ZYCIA ITP MUSIAŁA BO TO NORMALNE. PO DRUGIE DZIWNE ,ZE DUZE OSÓB PISZE O ZUZI WIEC COS W TYM JEST . NA JULKE NIKT NIC NIE PISZE BO KAZDY WIE IZ JEST NORMALNA I NA PEWNO BY NA TO NIE POZWOLIŁA . KAZDY MA SWOJ ROZUM . ONA WIE JAK TO BYLO . MÓGŁ TO BYĆ NIESZCZEŚLIWY WYPADEK RÓWNIEŻ . A DLACZEGO FB JEST SKASOWANY I KTO GO SKASOWAŁ ???????/ CO MOZE TAM COŚ BYŁO W WIADOMOŚCIACH JEJ NA FB I DLATEGO KOLEZANKA JEJ SKASOWAŁA JUZ PO SMIERCI . TO NIE WIKI SKASOWAŁA FB TYLKO KTOŚ INNY KTOS KTO ZNAŁ HASŁO I NIE BYŁ W SZKOLE .
nick: :(,     2012-11-18   15:07:08
nigdy Cię nie zapomnę, dla mnie zawsze będziesz uśmiechnięta- właśnie taką Ciebie ciągle mam przed oczami....
nick: :(,     2012-11-18   15:14:36
do: nikt ważny . jak to bylo? powiedziala ze idzie do babci i chciala zeby zaczekaly czy mialy pojsc? to Wiktoria przed odejściem dala sama ten list Zuzi ? byc moze w nim wyjasnila dlaczego to zrobila...
nick: ;(,     2012-11-18   15:22:59
przecież wimy ,ze nas nie bola tak naprawde jakies problemy rodzinne bardziej się przejmujemy tym co mówią o nas kolezanki i koledzy . Napewno to co zrobiła nie było związane z domem i rodziną ... i znamy siebie wiemy ,ze rozmawiamy z kolezankami o wszystkim i jesli jest cos nie tak tez im mowimy . Dlatego takie gadanie ,ze nic nie wiedziały jest smieszne bo nikt w to nie wierzy . czy wy nie rozmawiacie z przyjaciólmi o tym co was boli mowicie przecież . i ten fb naprawde jest dziwne ,ze został skasowany . A takie gadanie jak ktos wczesniej pisał ,ze jak miała to zrobic i tak by zrobiła tez jest głupotą . To była dziewczynka nie dorosły człowiek ktory chce popełnic samobójstwo ktory ukrywa uczucie . ona była zawsze usmiechnieta i rodosna nawet tego dnia wiec sorry nie wierze w to ... cos sie stało po szkole ale napewno sie o tym dowiemy juz niedługo .
nick: Obiektywny,     2012-11-18   15:38:53
Właśnie też zauważyłem..Jeszcze tego samego dnia FB późnym wieczorem było skasowane
nick: Obiektywny,     2012-11-18   15:41:05
I z tym listem też dziwna sprawa...Niby nic nie wiedziała, ale list miała przekazać rodzicom?
nick: ;/,     2012-11-18   15:54:58
do: ,,,, - konto prawdopodobnie skasował brat Wiktorii bo już wcześniej odpowiadał ludziom, którzy na jej profilu wstawiali elektroniczne znicze itp.
nick: njkl,     2012-11-18   15:58:58
Do cioci do babci .A czy jej babcia tu mieszka?A czy ona ma tu ciocie?Bo jesli nie to raczej tak im nie powiedziala bo najleprze przyjaciolki raczej wiedza gdzie mieszka babcia!!!-ciocia!! Ze dala jej list przed pojsciem na gore Ale ludzie przeciez normalne ze jak dala jej list to normalny odruch czlowieka jest taki cze czyta odrazu nawet z ciekawosci .A po przeczytaniu nawet kawalka takiego listu raczej sie krzyczy wola kogos biegnie za nia .Uwazam ze domysly sa raczej zbedne .
nick: 22222,     2012-11-18   16:17:29
Fb usunał jej brat Oskar.. Przestańcie, cały czas tworzycie jakieś nowe teorie, po jakiego?! Nikt czasu nie odwróci, wszystcy ją kochaliśmy i napewno jej nie zapomnimy, nigdy.. A co do Zuzi to tez przestańcie, jak będziecie tak na nia gadać to spowodujecie niedługo nową tragedie..co za ludzie! ;c
nick: kochamy cie!!!!!!!! [*],     2012-11-18   16:46:43
Odpowiadam na pytanie osoby: :( do: nikt ważny . jak to bylo? powiedziala ze idzie do babci i chciala zeby zaczekaly czy mialy pojsc? to Wiktoria przed odejściem dala sama ten list Zuzi ? byc moze w nim wyjasnila dlaczego to zrobila... Chodzi o to, że Wika powiedziała do Zuzi K. i Julki, żeby poczekały bo ma ważną sprawę do załatwienia!!!! Poszła i skoczyła, choć ja w to nie wieże!!!!!!! Ktoś wtedy za nią poszedł!!!!!!!!! Wiem że gdzieś w tych kom. siedzi Zuzia!!!!!!Więc napisz!!!!!!!!!!
nick: nikt ważny,     2012-11-18   16:48:22
wiesz ja tego sama nie wiem , ale kurde szkoda mi jej na prawdę , może się z kimś pokłóciła aa te list z tego co wiem do Zuzka miała i zgarneli ją , czy wgl policja robi cośz tym dalej .?? no ludzie chyba trzeba wiedzieć dlaczego ona to zrobiła miała ku powody pewnie ...
nick: matka,     2012-11-18   17:00:58
Nie osądzajmy nikogo, wszystko wyjdzie na jaw.W ten sposób można zrobić dużą krzywdę komukolwiek. Sprawdzą FB, GG, telefony, komputery, oceny w szkole, wypracowania, kontakty z rówieśnikami. Nie da się ukryć całkowicie "myśli" samobójczych, szczególnie w tak młodym wieku. Młoda osoba ma wahania emocjonalne. Zostawia ślad czasami nieświadomie. Trzymaj "TAM" się dziewczynko.
nick: bb,     2012-11-18   17:11:16
Miejmy nadzieję, że policji uda się ustalić prawdziwy przebieg zdarzeń i osoby za to odpowiedzialne poniosą karę i nie będzie to dozór kuratora ale kara adekwatna do winy. Nawet jeśli ktoś wiedział, lub domyślał się, że coś może się stać a nie zrobił nic, nie dał znać rodzinie lub wychowawcy w szkole lub co gorsza ją utwierdzał, że dobrze robi powinien za to odpowiedzieć. W przypadek nie wierzę, ona tam musiała być wcześniej, planować to wiedzieć że do tego budynku łatwo się dostać, że można tam wyskoczyć .... kto i kiedy z nią tam był wcześniej ??? po co .... ?
nick: :(,     2012-11-18   17:17:41
no to skoro dala list Zuzi to ona pewnie go od razu przeczytala...jesli tak to pewnie od razu pobiegla za Wiką ... poza tym dla Zuzi nie wydalo sie dziwne ze jej przyjaciolka daje jej list i kaze im zaczekac?.. w kurierze podane jest ze skoczyla z 14 pietra a tu pojawily sie komentarze ze z 10 wiec jaka jest prawda? slyszalam ze reszte listow miala w plecaku wiec mysle ze to planowala no bo co mogloby sie takiego wydarzyc zeby w ciagu godziny po szkole podjac taka decyzje... do: kochamy cie!!!!!!!! [*] . skad pewnosc ze ktos poszedl? i o co chodzi z tym szalikiem , bo sa plotki ze Zuzia jej go zawiazala na oczy- w co nie wierze bo to by znaczylo ze pozwala jej sie zabic... nie rozumiem troche Wiktorii...chciala zeby jej naj.przyjaciolki patrzyly jak popelnia samobojstwo? to musi byc dla nich wielka trauma i szczerze im wspolczuje [*]
nick: ;(,     2012-11-18   17:35:04
jak mamy nie odwini c skora bez powodu tyle osób nie gadało by na Zuzke !!!!!! cos w tym jest . nie chodzi ,ze ona ja zepchneła ,ale ze nic nie zrobiła ,ze nie odwiodła jej od tego . A moze jej mowiła ,ze skoro tach chcesz to ok w kazdym razie sprawa jest dziwna nawet bardzo !!!!!!!!!!!!!!!! Grzeczna dziewczyna ktora wpadła w złe towarzystwo nie sprzyjające jej czyli Zuzie ! jak mozna pic w tym wieku wódka , imprezy Wika tego nie robiła tylko Zuzka chlała i popisywała się przed chłopakami to swiadczy tylko o niej !! Wiktoria do niej nie pasowała . Zuśka nie sprzyjała raczej nikomu dla niej liczyły sie własnie imprezy z tego co kazdy mówi . Moze teraz się ogarnie i przestanie pić , moze zrozumie ,ze tym nikomu nie imponuje . Moze myślała ,ze Wika tego nie zrobi ,ale kurcze ona tego dnia była w szkole w normalnym stanie uśmiechnięta i radosna Wika Moze to miała być taka głupia zabawa a skonczyła się tak jak się skonczyła . Tylko gdzie one się podziały po tym co się stało . Bo nic dalej nie wiemy gdzie dziewczyny znikły jak Wika skoczyła ?????? UCIEKŁY ?! Nie chciały jej ratować ? ????????????? ani przed skokiem ani po nic nie zrobiły !!!!
nick: :(,     2012-11-18   17:53:35
wszystko by wygladało inaczej jesli całkiem sama by tam poszła wtedy ok nikt by nic nie mówił tylk pozostało by pytanie dlaczego to zrobiła ! ale i tak prawda mam nadzieje wyjdzie na jawa a kazdy pisze tu bo chce wiedziec dlaczego radosna dziewczyna wesoła usmiechnieta i przyjazna to zrobiła . dziewczynka którą kazdy lubił i akurat po niej nikt by się tego nie spodziewał dlatego jest tyle pytan i niejasności . Dlatego to takie dziwne . Ale ona tam sama nie poszła !!!
nick: Piotr,     2012-11-18   18:12:52
Prokurator Ślepokura wypowiedział się ze listy zostawiła w domu. Jeden dla rodziców a drugi dla koleżanki.
nick: :(,     2012-11-18   18:38:16
tak fb usunął Jej brat Oskar więc nie twórzcie nowych teorii pt koleżanka której tam nie było usuneła Jej konto..... naprawde ta sytuacja powinna nas wyczulić na innych a wy ciągle pogrążacie Zuzie! naprawde możemy znowu żałować że nie widzieliśmy jak ktoś cierpi!!!czy tak trudno jest wyciągnąć jakichkolwiek wniosków?! narazie nauczyliście się tylko że powyżej 10 piętra jest tak wysoko że można się zabić!!!
nick: KAROLINA M. ,     2012-11-18   18:43:01
LUDZIE TO NIE JEST WINA ZUZI K. ANI JULI K. WIEM JAK BYŁO WIEM WSZYSTKO WILKU POWIEDZIAŁA ŻE IDZIE DO CIOCI I KAZAŁA IM CZEKAC NA DOLE, SKĄD MIAŁY WIEDZIEĆ, WILKU BYŁA SKRYTA Z TYM, NIKT BY SIE NIE OGARNĄŁ I NIE PISZCIE TU GŁUPOT ŻE TO WINA ZUZY BO TAK NIE JEST !!!! POSTAWCIE SIE W JEJ SYTUACJI JEJ PRZYJACIÓŁKA POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO BEDZIE MIAŁA WYRZUTY SUMIENIA DO KONCA ZYCIA ŻE JEJ JAKOS NIE POWSTRZYMAŁA ŻE NIE ZAUWAŻYŁA ŻE COS JEST NIE TAK, TO JUZ WIELE ALE ŻEBY TU NA FORUM PUBLICZNYM JĄ OSKARŻAĆ O CO CZEGO NIE ZROBIŁA ? LUDZIE ZLITUJCIE SIE ONA TERAZ PRZECHODZI PRZEZ PIEKŁO !!!! DAJCIE SOBIE SPOKÓJ WIKTORIA JUŻ NIE ZYJE STAŁO SIE ... CZASU SIE NIE COFNIE, A SZKODA
nick: 111111,     2012-11-18   19:13:51
http://www.rp.pl/artykul/17,952422-Samobojstwo-gimnazjalistki-w-Piasecznie.html poprzeczytaniu dajmy juz spokój domysłą..........
nick: renata,     2012-11-18   21:11:26
myślę i modlę się i za Tę Małą i jej rodziców, nie da się opisać jak bardzo im współczuję....śmierć samobójcza bliskiej osoby nie jest mi obca.....po niej trzeba uczyć się życia od nowa, a śmierć własnego dziecka?brak słów. Mam nadzieję ,że przynajmniej Wiktorii teraz już nic nie boli- przynajmniej Jej?
nick: aaaa do: 22222,     2012-11-18   22:37:13
Skoro wszyscy ją kochaliście to dlaczego targnęła się na swoje życie ? Jestem z innego miasta, nigdy jej nie widziałem, nie znałem, dopiero teraz zobaczyłem jaka to piękna i radosna dziewczyna była... była. Naprawdę nigdy mnie tak nie przybiła śmierć obcej osoby jak w tym przypadku. Są przynajmniej dwa wyjaśnienia - bez mała równie prawdopodobne: *1 jeśli faktycznie nie dawała najmniejszych oznak, że coś jest w jej życiu nie tak (bardzo nie tak) to możliwe, że mimo wszystko nie była to śmierć samobójcza, ale w tym wypadku łatwo będzie to wykryć (śledztwo prokuratury) *2 była bardzo silną a jednocześnie bardzo słabą osobą - taki paradoks - bardzo silna bo jednak skoczyła, trzeba być bardzo odważnym, żeby targnąć się na własne życie, pozatym potrafiła szczelnie trzymać wszystko w sobie - a bardzo słaba, bo ludzie z ogromnymi problemeami dają radę i nie przychodzi im do głowy aby ze sobą skończyć. Niebywała, nieprawdopodobna sytuacja. "Współczuję" z mojej strony to będzie obraza dla rodziny bo to co oni czują - nikt sobie nie wyobrazi póki nie znajdzie się w podobnej sytuacji, ale chciałbym napisać, że jestem wstrząśnięty mimo, że Was i Wiktorii nie znam. Co chwilę zadaję sobie pytanie - dlaczego ?
nick: Go,     2012-11-19   00:38:01
Teraz w jej domu jest strasznie!!!! Jęk i płacz! będzie jeszcze gorzej bo leki przestaną działać, przyjaciele rodziny wrócą do swoich obowiązków, przyjdą święta.... I tak już będzie zawsze!!! Zawsze!!!!Bo to najgorszy rodzaj śmierci! A jeszcze dziecko !!!! Jeśli ktokokolwiek mógł coś zrobić, znał jej plany, myśli...,a nie zrobił nic..to kiedyś zrozumie co sie stało! Tylko ten bagaż trzeba będzie dźwigać przez całe życie, w dzien i co gorsza w nocy!!!! A jesli nikt nie wiedział jak bardzo jest nieszczesliwa, to znaczy ze byla strasznie samotna:( Współczuje wszystkim, komu ta smierć przysparza bólu...
nick: ,     2012-11-19   09:16:11
Ta śmierć to nie szkoda lecz tragedia. Skoro czternastoletnie dzieci targają się na własne życie, to znaczy, że to społeczeństwo popełnia fundamentalne błędy. Zupełnie nie znałem Wiktorii i nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić, co przeżywa rodzina. Jest to przerażające i mam nadzieję, że rodzina zostanie otoczona właściwą opieką, bo pozostawieni sobie nie poradzą sobie z takim bezmiarem nieszczęścia. Ci, którzy wierzą w Boga niech się pomodlą, a Ci, którzy nie wierzą niech poświęcą chwilę na refleksję.
nick: zdziwiona,     2012-11-19   11:47:31
To straszna tragedia. ludzie ale pomyślcie czemu obwiniacie koleżanki Wiktorii. Mam syna w jej wieku, dobrze się znają i on też mógł być w tym czasie z nimi i dla tego że by tam był to tez by był winny za to co zrobiła Wiktoria????? też by były takie komentarze???? opanujcie się bo z tego co wynika z waszych komentarzy to to, że młodzi ludzie nie powinni się spotykać ze sobą, bo jak któreś zrobi coś żle to wszyscy będą za to winni?????. lepiej by było jak by siedzieli w domach przed komputerami ????. Oprócz koleżanek Wiktorii była też tam dozorczyni, która te tragedię widziała. Czy ona też jest winna????, że nie zwróciła uwagi że kręcą się pod blokiem obce, młode osoby?????. Zastanówcie się co wy wypisujecie. za co obwiniacie koleżanki Wiktorii. Im i ich rodzicom też na pewno nie jest łatwo. przecież to każdy z nas - rodziców mógł by być dziś w takiej sytuacji, gdyby ich dziecko było w tym czasie na spacerze z Wiktorią.
nick: zdziwiona,     2012-11-19   11:56:07
To straszna tragedia. ludzie ale pomyślcie czemu obwiniacie koleżanki Wiktorii. Mam syna w jej wieku, dobrze się znają i on też mógł być w tym czasie z nimi i dla tego że by tam był to tez by był winny za to co zrobiła Wiktoria????? też by były takie komentarze???? opanujcie się bo z tego co wynika z waszych komentarzy to to, że młodzi ludzie nie powinni się spotykać ze sobą, bo jak któreś zrobi coś żle to wszyscy będą za to winni?????. lepiej by było jak by siedzieli w domach przed komputerami ????. Oprócz koleżanek Wiktorii była też tam dozorczyni, która te tragedię widziała. Czy ona też jest winna????, że nie zwróciła uwagi że kręcą się pod blokiem obce, młode osoby?????. Zastanówcie się co wy wypisujecie. za co obwiniacie koleżanki Wiktorii. Im i ich rodzicom też na pewno nie jest łatwo. przecież to każdy z nas - rodziców mógł by być dziś w takiej sytuacji, gdyby ich dziecko było w tym czasie na spacerze z Wiktorią.
nick: tylko że,     2012-11-19   13:11:23
zdziwiona, wierzysz w to, że ten niby spacer to był przypadek, że koleżanki razem z nią poszły niby się przejść ??? jesli tak to ten incydent byłby raczej nieszczęsliwym wypadkiem a nie samobójstwem. Bardzo prawdopodobne, że ona chciała, żeby te koleżanki były świadkami jej czynu, może własnie im chciała coś przez to powiedzieć.
nick: ....,     2012-11-19   14:33:27
W koncu Zuzanna K i Julia K byly pod tym blokiem jak spadala.? Jak to naprawde jest.?
nick: zdziwiona,     2012-11-19   15:00:25
nick tylko że...To co piszesz jest śmieszne bo teraz musimy uważać i nie puszczać dzieci na spacer, na spotkania z koleżankami , bo może któraś popełni samobójstwo a nasze dziecko będzie przy tym i będzie winne?????????????????????????. Wiktoria to zaplanowała a ONE nie musiały o TYM wiedzieć. Jeszcze jedno... jeżeli to jest dla ciebie incydent to... SORRY!!!!!
nick: martyna ,     2012-11-19   15:33:18
koszmar szkoda dziewczyny
nick: Gabi,     2012-11-19   15:37:55
Ta dziewczyna to koleżanka siostry kolegi. Kolega nazywa się Marcin.
nick: Gabi,     2012-11-19   15:41:10
Prawdopodobnie skoczyła dlatego, że chłopak z nią zerwał.
nick: :(,     2012-11-19   17:34:38
to Wika miala chlopaka? jak to bylo? podobno dala list zuzi i poszla - "poczekajcie musze cos zalatwic" - no ale chyba logiczne ze sie otwiera list, nie? czy to wogole tak bylo ze ona dALA TEN LIST ZUZI I POSZla? w jaki sposob zuzia go dostala, bo podobno zgarneli ja z tym listem... ale kiedy Wiktoria juz skoczyla to co zrobily jej kolezanki ? byly przy niej czy baly sie i uciekly? mysle, ze najlepiej by bylo gdyby zuzia i julia wspolnie napisaly jak to wszystko bylo aby nie bylo domyslow, bo kazdy chce znac prawde ... Wiktoria naprawde miala tylu przyjaciol, wiec gdyby w tych komentarzach zuzia z julka to wyjasnily to mysle ze wszystko b sie uspokoilo a tak to ludzie tworza glupie historie
nick: nikt ważny,     2012-11-19   17:51:51
ej ludzie słyszałam inne plotki ze Zuzia się kłóciła z Wiki o chłopaka . I może dlatego skoczyła , no ludzie trzeba mieć łeb zeby to zrobić... kto wie kiedy POGRZEB .?...
nick: Zamyslony,     2012-11-19   17:55:42
Slyszalem taka wrrsje tylko nie wierze w to ale tak slyszale mze ona zawiazala sobie szalikiem oczy skoczyla w locie krzyczala ze zaluje tego skoku zeby ja ratowaly a one ze strachu uciekly
nick: KAROLINA M. ,     2012-11-19   18:13:22
LUDZIE TO NIE JEST WINA ZUZI K. ANI JULI K. WIEM JAK BYŁO WIEM WSZYSTKO WILKU POWIEDZIAŁA ŻE IDZIE DO CIOCI I KAZAŁA IM CZEKAC NA DOLE, SKĄD MIAŁY WIEDZIEĆ, WILKU BYŁA SKRYTA Z TYM, NIKT BY SIE NIE OGARNĄŁ I NIE PISZCIE TU GŁUPOT ŻE TO WINA ZUZY BO TAK NIE JEST !!!! POSTAWCIE SIE W JEJ SYTUACJI JEJ PRZYJACIÓŁKA POPEŁNIŁA SAMOBÓJSTWO BEDZIE MIAŁA WYRZUTY SUMIENIA DO KONCA ZYCIA ŻE JEJ JAKOS NIE POWSTRZYMAŁA ŻE NIE ZAUWAŻYŁA ŻE COS JEST NIE TAK, TO JUZ WIELE ALE ŻEBY TU NA FORUM PUBLICZNYM JĄ OSKARŻAĆ O CO CZEGO NIE ZROBIŁA ? LUDZIE ZLITUJCIE SIE ONA TERAZ PRZECHODZI PRZEZ PIEKŁO !!!! DAJCIE SOBIE SPOKÓJ WIKTORIA JUŻ NIE ZYJE STAŁO SIE ... CZASU SIE NIE COFNIE, A SZKODA
nick: ......,     2012-11-19   18:47:26
ludzie juz wymyslacie bajki
nick: njkl,     2012-11-19   19:40:55
Hej Jak czytam to az mi was szkoda !!! Jak wy mozecie pisac ze maila tylu przyjaciół!!!!! Szok znacie znaczenie slowa PRZYJACIEL???!!! Gdyby miala prawdziwegp chociaz jednego przyjaciela to do tego by nie doszlo Młdy czlowiek musi sie wygadac wyzalic a gdyby to robila napewno zyloby sie jej lżej i niemyslalaby o takim wyjsciu !!!!Przyjaciel widzi ze cos jest nie tak nawet jesli kotos sie usmiecha Prawdziwy przyjaciel wie kiedy to jest tylko maska!!!! A tu to raczej jest mowa O ZNAJOMYCH KOLEGACH I KOLEZANKACH NAstolatkowie zazwyczaj zala sie swoim kolega kolezanka a nie rodzica !!!!Chyba ze maja super kontakt a to raczej zadkosc !!!Wiec jacy przyjaciele byli obok niej kiedy rozmyslala nad ta decyzja !!Prosze napiszcie!!!
nick: Zszokowana ,     2012-11-19   20:04:27
Ludzie! Jak możecie tak oskarżać Zuzie.Żadne oskarżenie nie przywrócą życia Wiktori :C Teraz tworzy się miliony historii, plotek na ten temat. Tylko ona wiedziała dlaczego to robi. Teraz trzeba pomuc jej rodzinie i bliskim a nie kłócić sie kogo to jest wina. Nie znałam jej dobrze, ale rycze cały czas. Musiała mieć wielki problem, że postanowił TO ZROBIĆ. Była to najweselsza osóbka którą miałam szanse znać :c
nick: l,     2012-11-19   20:26:01
w sobote
nick: ....,     2012-11-19   21:02:14
zuzka była z nią na gorze wjechały z nia . Teraz juz wiem a jeszcze Zuzka chodzi po szkole jakoś nie widać po niej tragedii piszcie co chcecie my wiemy swoje . Tak jak nuby mała Madzia wyślizneła się z kocyka ........ Nie chodzi mi ,ze one ja zabiły ale ze Julka jest załamana i skryta a Zuzka jkoś normalna jak by nic się nie stało . I co Zuzia gadasz w szkole sama wiesz jakie głupoty na ten temat nawet nie powinnaś tak mówić ..Zuzka jestes zepsuta do szpiku kości taka jest prawda i wszyscy się dowiedza jaka jestes i co się stało bo zapomniałaś ze tam są kamery ........
nick: ....,     2012-11-19   21:07:31
Bo Zuzka jkoś wesoła chodzi po szkole inne jej kolezanki sa wciąż załamane ,ale Zuzia oczywiście jak by nic się nie stało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec nie mowcie i nie broncie Zuzki . !!!!!!!!!!!!!!!!
nick: :(,     2012-11-19   21:37:40
niektorzy mowia ze Zuzia i Julia zostaly na dole a skad te informacje ze byly z nia na gorze? czy to powiedziala zuzia albo julka? mysle ze tylko one znaja prawde... czy ktos wie co wyniklo z sekcji zwlok?... co z tych kamer? czy oni nie podadza tego jak bylo naprawde? przeciez juz to chyba zbadali... tam sa kamery i wgl. dlaczego nie ma zadnych nowych wiadomosci na ten temat?
nick: tylko że,     2012-11-19   21:44:16
zdziwiona postaw się po drugiej stronie.... co gdyby to jednak Twoje dziecko nie było obserwatorem.... masz rację incydent to nie było dobre słowo
nick: nikt ważny,     2012-11-19   21:50:07
Jesli ZUZA K. tu jest masz się odezwać . !!! ty wiesz na pewno wszystko , w końcu to była twoja przyjaciółka ... ej Ludzie w końcu to trzeba wyjaśnic Zuzka wie na pewno wszystko , wiecie co ludzie to juz sie nie trzyma kupy inni mówią co innego a inni co inego no ludzie wiecie co nie mieszajmy sie w to , to Zuzki KO. sprawa jesli nie chce powiedziec prawy to jej stara po szkole łazi taka zadowolona a co niby przezywa załobe Wiktori...
nick: ....,     2012-11-19   21:56:05
mozemy aby Zuzka znowu nie namówiła nikogo do czegoś takiego ,jesli jej nie namówiła to napewno nie pomogła jej aby tego nie zrobiła . I zapewno nie była jej kolezanką . A te posty które bronią Zuzke napewno sapisane przez Zuzie bo od czwartku nie słyszałam nic dobrego o niej . JESZCZE RAZ POWTARZAM MUSZA BYC KU TEMU POWODY PO NIEJ NIE WIDAC ZEBY CIERPIAŁA WIEC ZUZKA PRZESTAN SAMA SIEBIE BRONIĆ BO NIKT CIE NIE BRONI. DLACZEGO NIKT NIE OSKARZA JULKI BO KAZDY WIE ZE JULKA JEST NORMALNA . !!!!!!!!!!!!!!!!!! ZUZKA MOGŁA BY CHOCIAZ UDAWAC ZE JEJ SZKODA KOLEZANKI ,ALE MA WYWALONE NA WSZYSTKO TAKA KOLZANKA Z NIEJ BYŁA BO NAPEWNO NIE PRZYJACIÓŁKA !!!!!!!!!!!!!!!!
nick: Spokojny,     2012-11-19   22:34:31
Te dziewczyny napewno coś wiedzą, tylko boją się wyjawnić prawdy! Wiktoria do was niepasowala! Zuzia=melanż
nick: Spokojny,     2012-11-19   22:36:35
Mam nadzieje, że te wasze kłamstwa bedą wam ciązyly! Bo to tak być niemoze...;/
nick: KAROLINA M. ,     2012-11-19   22:55:29
a co ma kurwa robic ? moze tak robie radzi w tej sytuacji, moze inaczej nie umie !
nick: dzdiwiona innymi,     2012-11-19   23:09:43
każdy obwinia Zuzię a tak na prawde to nikt z Was nie zna prawdy. Piszecie,że słyszeliście od kolezanek/kolegów jakąs tam wersje i myslicie,że właśnie ona jest prawdziwa ?! Zastanówcie się troszkę... Wiktoria już miała to samobójstwo najwidoczniej zaplanowane skoro były napisane listy przez nią. Irytujące jest to,że teraz powstaje duzo róznych plotek a to że niby Wiktoria była wciąży albo jakieś inne bzdety . Najwidoczniej dziewczyna miała duże kłopoty/problemy rodzinne i nawet z przyjaciółkami się nie chciała nimi podzielić więc na prawdę darujcie sobie te róznego rodzaju rozsiewanie plotek i obwinianie Zuzi bo możecie się oszukać,a to,że jest szczęśliwa a inni smutni to może tylko dlatego,że przez ta całą tragedię za duzo już łez wylała i po prostu teraz jej coś się dzieje z psychiką i zachowuje się tak a nie inaczej.Darujcie sobie to wszystko to Wiktorii nie zwróci życia,niestety :( ale zostawcie Zuzię w spokoju bo sami nie znacie prawdy a tworzycie jakieś dziwaczne wersje to jest chore po części.
nick: njkl,     2012-11-19   23:16:30
ostatnia wypowiedz: nick ....., jest dowodem na wielka przyjazn miedzy tymi dziewczynkami !!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie nazywajcie KUMPELI Z KTORA SIE TYLKO DOBRZE BAWI I SPEDZA SIE DUZO CZASU PRZYJACIÓŁKA!
nick: kaja,     2012-11-19   23:26:32
Jezeli ktos ma zamiar popełnic samobojstwo to napewno nie chodzi usmiechniety ,ktos kto planuje samobojstwo daje sygnały, ze cos jest nie tak w jego zyciu duzo wczesniej. Jezeli ktos planuje samobojstwo to list zostawia w domu a napewno nie daje kolezance przed samym skokiem.Jaki narkotyk powoduje ze człowiek zrobi wszystko na zawołanie, a po narkotyku nie ma sladu w organizmie ? Mam nadzieje ze jej nikt nic nie dosypał do napoju.Mysle ze policja zbada sprawe dokładnie. .w Szkole usmiechnięta,normalna i nagle samobojstwo????/ NAGŁY IMPULS czy cos w ten dzien sie wydarzylo, az tak znaczącego? ALE CO MOZE BYC BARDZIEJ ZNACZĄCE NIZ WŁASNE ZYCIE?? Hmm.. Nie oskarzajcie ludzi ,nie posądzajcie . Policja dojdzie do wyjasnienia sprawy - prawda wyjdzie Dziwna ta sprawa, daje duzo do myslenia,tak bardzo szkoda tej dziewczynki,cale zycie przed nią...Było modlę sie codziennie za jej duszyczkę
nick: obcy ,     2012-11-20   00:31:42
wy sie tak bawcie i spekulujcie a ja sie was glupole po smieje znam rodzine i prawie prawde tylko nie sprawiajcie jeszcze wiekszego bulu im wypisujac te glupoty
nick: mumin,     2012-11-20   09:27:44
już tyle plot powstało na ten temat....wczoraj np słyszałam że była od pół roku molestowana przez ojca.Co wy na to?
nick: mumin,     2012-11-20   09:28:13
już tyle plot powstało na ten temat....wczoraj np słyszałam że była od pół roku molestowana przez ojca.Co wy na to?
nick: smutna ,     2012-11-20   09:28:14
Proszę skończcie z tymi spekulacjami, bo może się to skończyć kolejną tragedią. Obie dziewczynki trzeba otoczyć pomocą, a także najbliższych nieżyjącej dziewczynki. Dla nich wszystkich to wyjątkowo ciężkie chwile.
nick: njkl,     2012-11-20   10:19:15
do nick obcy Napisales to zeby zainponowac ze znasz prawde no to super jestesmy bardzo dumni z ciebie O TO BYLO TWOJE 5 MIN ..AJ prawie robi wielka roznice.JAk znasz prawde to zachowaj ja dla siebie tak nalezy zrobic z szacunku do rodziny i dla tej małej .Niechwal sie bo niema czym TO TRAGEDIA
nick: mała,     2012-11-20   12:32:46
ciekawe kto z tych wszystki madrali za 5 lat zapali znicz na mogile wiki, pewnie nik!!!!!!
nick: ,     2012-11-20   13:36:07
ja mam taką małą uwagę,SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY KŁANIA SIĘ WAM W PAS.....za naukę się weźcie a nie alkohol i imprezy wam w głowie....
nick: njkl,     2012-11-20   14:16:53
Chce sie odniesc do tego postu :nick: , 2012-11-20 13:36:07 ja mam taką małą uwagę,SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY KŁANIA SIĘ WAM W PAS.....za naukę się weźcie a nie alkohol i imprezy wam w głowie.... Otóż to jest mlodziez i wlasnie przez tego typu uwagi sa zagubieni i samotni a pozniej my dorosli dziwimy sie przeciez moje dzieci maja wszystko dom w co sie ubrac i co zjesc ...i slysza tylko do nauki jakie imprezy!!! Hej ja mam grubo ponad 25 i i pamietam jak to bylo majac 14 . Teraz sa takie czasy jakie sa i to my dorosli uczymy sie w nich zyc anie młodziki . Taa i tez jestem ciekawa kto z tych wielkich przyjaciół za rok zapali znicz mysle ze .....Rodzina
nick: Redakcja,     2012-11-20   14:25:10
Bardzo prosimy o powstrzymanie się od komentarzy, które mogą być krzywdzące dla osób trzecich. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Piasecznie, jeśli ktoś posiada informacje, które mogłyby pomóc w śledztwie prosimy o kontakt. Szanujemy Państwa wolność do wypowiedzi, ale posty zawierające oskarżenie pod adresem konkretnych osób będą usuwane. Dziękujemy za wyrozumiałość.
nick: :(,     2012-11-20   16:31:50
dziękuję redakcji że w końcu zabrała głos w tej sprawie może wreszcie się ogarniecie i pozwolicie cierpiącym przeżywać w spokoju żałobę...
nick: lahdgkdgiw,     2012-11-20   19:02:45
to straszne w tak młodym wieku
nick: m,     2012-11-20   22:19:05
NARESZCIE!!!
nick: mama koszykarza,     2012-11-20   22:36:12
kieruje wami ciekawosc a tu trzeba sie pochylic nad tragedia i wspolczuc rodzinie oraz jej kolezankom
nick: :(,     2012-11-20   23:45:11
skoro w sobote jest pogrzeb to znaczy ze do tego czasu wszystko sie wyjasni, tak? mam nadzieje ze cala sytuacja zostanie opisana bo dzieki temu uniknie sie niemadrych historii ktore nie sa prawdziwe...chcialabym juz wiedziec jak bylo naprawde
nick: Ktoś,     2012-11-21   09:28:20
Ludzie dajcie już spokuj,pójdzcie lepiej na pogrzeb, kondolencje dla rodziców i bliskich
nick: 1@,     2012-11-21   10:41:03
Ta rzekoma CIEKAWOSC jest w kazdym przypadku jest uzasadniona, skoro stala sie taka tragedia i zostalo to podane do wiadomosci publicznej to wszyscy chca wiedziec co tak mloda osobe sklonilo do tak drastycznego czynu. Jestem mama dziewczynki w tym samym wieku ,wiem jak falszywe i podstepne potrafia byc kolezanki, dzieci maja rowniez dostep do alkoholu i narkotykow, w domach tez bywa roznie..., nie znalam tej dziewczynki ale od dnia tej tragedi dreczy mnie pytanie dlaczego to zrobila?
nick: a:(,     2012-11-21   16:52:12
Na ktora godzine jest pogrzeb?
nick: ....,     2012-11-21   19:48:10
a wiadomo o której pogrzeb?
nick: +++,     2012-11-21   22:53:42
jestem zbulwersowana(y) niektórymi wpisami,redakcja powinna zablokować komentarze do takich wiadomości
nick: :( do:+++,     2012-11-22   19:00:53
powinieniś być zbulwersowany że ludzie, znajomi tak szybko o tymzapomnieli... powinieneś być zbulwersowany tym jak bezradni wobec czyjegoś cierpienia... poza tym też uważam że niektórzy mogliby się powstrzymać od komentarza ale co tłumaczyć...
nick: miła nastolatkaaa,     2012-11-22   19:19:38
słuchajcie , takie komentarze durne zostawicie dla siebie. Wiktorię widziałam zaledwie 2 razy ale widziałam jej śliczną twarz , taką uśmiechniętą ..... Jest mi smutno... codziennie mysle o Wiktorii ... ja sama jestem smutna a nie mogę sobię wyobrazić co czuje rodzina.... Zuzannę K. znałam . Dziewczyna nie godna podziwu.... tylko melanż,melanż i nic więcej .... Cóż taka to "PRZYJACIÓŁKA" - potoczne słowo .... Sama mam 14 lat... w życiu czasami miewam chwile smutne.. jak to każda nastolatka.. :(( patrze na zdjęcia Wiczki i płaczę ... nie wiem czemu to zrobiła.. [*]
nick: miła nastolatkaaa,     2012-11-22   19:20:01
słuchajcie , takie komentarze durne zostawicie dla siebie. Wiktorię widziałam zaledwie 2 razy ale widziałam jej śliczną twarz , taką uśmiechniętą ..... Jest mi smutno... codziennie mysle o Wiktorii ... ja sama jestem smutna a nie mogę sobię wyobrazić co czuje rodzina.... Zuzannę K. znałam . Dziewczyna nie godna podziwu.... tylko melanż,melanż i nic więcej .... Cóż taka to "PRZYJACIÓŁKA" - potoczne słowo .... Sama mam 14 lat... w życiu czasami miewam chwile smutne.. jak to każda nastolatka.. :(( patrze na zdjęcia Wiczki i płaczę ... nie wiem czemu to zrobiła.. [*]
nick: sasiadka,     2012-11-22   19:34:19
Pogrzeb jest o godzinie 12.00
nick: ..............................,     2012-11-22   20:57:13
miną juz tydzień. Codziennie patrząc na jej zdjecie,płacze. Ludzie skończcie juz te durne komentarze! Nie wymyślajcie kolejnych histori na ten temat. Idźcie na pogrzeb, wspierajcie rodzine i bliskich a nie zajmujecie sie błachostkami typu ,,które to piętro było
nick: ktoś,     2012-11-22   21:18:41
LUDZIE ! skończcie to głupie oskarżenia i te głupie teksty jaka to jest zuzia i jaka to nie była wiktoria . to wszystko jest bezsensu gdyz te wszystkie komentarze pisza osoby które nigdy nie zamieniły z którąś z nich słowaaa . wiem , ze wiekszość z was piszacych jacy to wielcy znajomi wiktori jestescie nawet z nia nie zamieniliscie , ani słowa ! Zuzi i Julce jest teraz potrzebne wsparcie a nie jakies komentarze tego typu ! znam/znałem je wszystkie i wiem jakie sa ! przestańcie pisać cały czas równiez o tych melanżach bo również nie wiecie nic ...
nick: dc,     2012-11-23   10:20:02
To jest właśnie ciemna strona internetu.
nick: mała,     2012-11-23   10:20:35
Parafia Matki Bożej Różańcowej godzina 12 Ostatnie Pżegnanie Wiktorii
nick: hmmm,     2012-11-23   11:50:56
Czytajac codziennie komentarze wasze zaczelam sie zastanawiac co tak naprawde jest w waszych glowach....ja nie znalam Wiktorii osobiscie nigdy jej na oczy nie widzialam-kolezanka mojego siostrzenca o jej smierci dowiedzialam sie 17.11 i od tamtej pory czytalam codziennie wasze posty-i na przemian plakalam i bylam wsciekla z niektorymi sie zgadzam a nie ktore sama osobiscie bym usunela-ale wolnosc slowa i mozemy wszystko-tylko gdzie sa granice naszej wolnosci a moze i szczerosci?sama jestem mama dwoch corek i smierc tej dziewczynki dala mi bardzo duzo do myslenia-zadam pytanie jak wielu z was-co musialo sie stac aby tak mloda dziewczynka popelnila samobojstwo?ja nie oczekuje odpowiedzi bo odp na to pytanie mysle ze kazdy sam sobie ulozy jak mu wygodnie-a prawdziwa odp ona zabrala ze soba...czytajac komentarze jestem zdania ze pisza tu mlodzi ludzie jej znajomi przyjaciele...i kazdy z was ma prawo pisac co mysli bo my dorosli niepowinnismy wam tego zabraniac tylko to co nam pozostalo to wspierac was i tlumaczyc jesli potrafimy-ja niestety sama sobie nie potrafie poradzic z taka targedia jaka was spotkala-tak bo nie wazne jest kto byl kolega a kto przyjacielem kazdego boli tak samo i wy wszyscy ktorzy tu piszecie bedziecie na pogrzebie bedziecie sie modlic i ja wspominac a bol bedzie wam towarzyszyc...rodzina ktora zostala z bolem ktorego nikt nie jest sobie w stanie wyobrazic po stracie dziecka siostry wnuczki potrzebuja wsparcia nie komentarzy i nie konczacych sie historii na jej temat i tego dlaczego stala sie tragedia bo to im nie przywroci jej do zycia a pozostawi slad w sercu i psychice wiec uszanujmy ich cierpienie bo sami takze cierpimy...co do komentarzy na temat zuzy-kolejna mloda dziewczynka wasza kolezanka ktora oskarzacie moim zdaniem nie slusznie bo kazdy z was mogl z nia wtedy byc-zapewne napiszecie ze to ona sama pisze zeby sie bronic ale musze was rozczarowac jej rowniez nie znam-tylko z waszych komentarzy-i zostawmy osady komus kto sie tym zajmuje bo sami kiedys tez bedziemy sadzeni....
nick: też mama 15 latki,     2012-11-23   13:58:19
ja też uważam że ostatni komentarz Pani-hmmm ,powinien naprawdę być ostatnim, bo jest napisany bardzo szczerze i osobiście a wiele wyraża . Mam nadzieję że jutro w kościele wszyscy którzy odprowadzą swoją koleżankę w ostatniej drodze na ziemi będą zachowywać się tak aby uszanować Wiktorię ,i całą rodzinę i nie będa działy się jakieś dziwne cyrki i niepoprawne zachowanie.
nick: jedna z wielu mam :(,     2012-11-23   15:31:00
Wyrazy głębokiego współczucia składam rodzicom i całej rodzinie:( Niewyobrażalna jest strata dziecka i nie ma takich słów żeby to opisać...:( Brakuje mi również słów, żeby opisać niektóre z zachowań młodych osób, które mogłam zobserwować po tym tragicznym zdarzeniu...mam nadzieję, że przeczyta to dziewczyna, na którą krzyczałam w pociągu w poniedziałek...opowiadała o tym koleżance jakby mówiła o imprezie, smiesznym filmie, z uśmiechem na ustach, z komentarzami, których ze względu na szacunek dla tych wszystkich, którzy cierpią nie przytoczą...gdzie się podziała empatia, wrażliwość? Przeraża mnie ten świat:( Tez kiedyś byłam nastalatką, mniej czy bardziej zbuntowaną, ale nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem...bo niestety z takimi tragediami tak:( Rodzice...zwolnijcie...popatrzcie na swoje dzieci....czy warto tak pędzić?Do czego? Dla kogo? Bo nie dla nich!!! Kiedy ostatni raz usiadłam i porozmawiałam z synem czy córką....albo po prostu byłam obok niego, niej...?
nick: ehh,     2012-11-23   16:01:05
a wiadomo na jakim cmentarzu zostanie pochowana?
nick: ;(,     2012-11-23   17:59:55
jednego tylko mozemy byc pewni, poszla tam-miala przemyslany plan, jej kolezanki z nia byly ale nie wiemy czy weszly czy byly na dole-nic nie wiemy wiec nie tworzmy juz zadnych plotek . nic nie odda nam Wiktorii, a jesli chcemy sie z nia pozegnac i pokazac ze ja kochamy to idzmy na pogrzeb i ja odwiedzajmy
nick: :(,     2012-11-23   20:01:20
będzie pochowana na cmentarzu komunalnym w Piasecznie...
nick: Hańba,     2012-11-23   23:14:52
To zaskakujące, jak osoba, która nie miała szczególnych osiągnięć czy ogromnego talentu, nagle zostaje podniesiona do rangi niemalże bohatera... Czy nie powinno się chwalić osób które oddały życie w słusznej sprawie? Więcej, być może były zmuszone... Ona nie była, tylko sama wybrała najprostszą drogę. Więc to nie tylko egoizm, ale przede wszystkim tchórzostwo. Myślę, że należy raz na zawsze skończyć z tym, że jeśli ktoś zmarł, to jest automatycznie lepszy niż za życia. To paranoja. Nagle teraz miliony przyjaciół i wychwalanie jej pod niebiosa. Za co? Ktoś z Was może wie, dlaczego teraz jest taka "cudowna"? Bo miała odwagę? Po Acodinie każdy może mieć. Należy odróżnić odwagę od głupoty. Niestety w tym wypadku to raczej druga opcja. Jak była dla Was autorytetem to teraz zróbcie to co ona. Właśnie na tym polega autorytet-na chęci naśladowania danej osoby w określonej dziedzinie. Nie jest tego warta? No właśnie... Szkoda, że ludzie kończą swoje życie, mając "ogromne problemy" a tak naprawdę nie znając znaczeń nawet tych dwóch słów, a tym bardziej nie doświadczyli prawdziwych problemów. A przede wszystkim nie doświadczyli w pełni radości z życia. Bardzo szkoda...
nick: Dorosły,     2012-11-24   18:23:21
Kochani, Droga Młodzierzy! Dzsiaj odbył się pogrzeb ś.p. Wiktorii. Było mnóstwo ludzi. Wielu z nich płakało. Ja też płakałem. Kochani Młodzi Ludzie, zastanówcie się nad tym co robicie. Powszechną wiedzą jest że młodzi przyjmują acodin! Kochani nie róbcie tego! Nie rujnujcie zdrowia! Wasze "młode" problemy rozwiążecie! Dacie radę. Nie przyjmujcie prochów etc. Byliście dzisiaj na pogrzebie Wiktorii? Płakaliście? Widzieliście zrozpaczonych Rodzców i Brata? Kochani Młodzi Ludzie tak nie wolno!!! Wiktoria powinna żyć, powinna być między Wami! A stała się tragedia! Dlaczego? Dzisiaj mimo tego nawoływania życia Wiktorii już nikt nie przywróci. Możemy mieć jedynie nadzieję, że Ona już tam u Pana Boga - choć zbyt szybko bo dopiero przeżyła 14 lat! Módlmy się za Nią, za Jej Rodzców, za ?Jej Brata i Rodzinę! Módlmy się na tych wszyskich jej Przyjacół, Koleżanki i Kolegów którzy pozostali w rozpaczy! Kochani Młodzi Ludzie dbajcie o siecie, kochajcie najbliższych, kochajcie również Weronikę - ktorej to tylko możecie to pwiedzieć w modlitwie i pamięci o Niej!
nick: Pani,     2012-11-24   20:21:44
Drogi pt .Hańba zmarłych sie nie obraża, jestes tak mlody jak widac z wypowiedzi ze az nie masz zielonego pojecia o zyciu. mowie nie milo do Ciebie Czlowieku alee Tobie nie dał ten pogrzeb do myslenia nic.Ciągle czujesz sie nie doceniony,a takie bylo jego przesłanie pogrzebu by hold zmarlym zgodnie z wiarą katolicka nieśc i kochac to co najceniejsze czyli zycie a nie internet, telefon, tablety itp.Wiktoria zabrała ze sobą powody,czy gupota,czy zagubienie (nie wiemy my zyjacy ).Modl się za Nią a pamiętaj ze zycie przed Tobą i zostaniesz doceniony:)
nick: Pani ,     2012-11-24   20:44:39
APEL do RODZICÓW!!! po komentarzu do pogrzebu apeluję do rodziców , niestety my rodzice musimy zareagowac na naszych nastolatkow . nastolatkowie nie sa zli ale nie maja rozezania co to zycie( prawdziwa radośc życia) co to smierc(hold dla zmarych i pamiec o nich), szacunek dla bólu cierpiących.Drodzy Rodzice milości ,zasad nikt im nie przekaże jak MY Rodzice!!!!Pamiętajmy bo bo czasy modne ,bez wartości to Nasze i Naszych KOCHANYCH DZIECI.
nick: Pani,     2012-11-24   21:05:29
z p.Hanba ala jego rodzicami Redakcja albo Prokurator powinni miec kontakt bo jego tekst jest zarowno przykry dla rodziow Dziewczynki jak dla rodziców niego bo to problem by ktos szalenie dosciowany pisal take slowa w obliczu smiersci, niech psycholog ma nad nim czuwaniew
nick: Pan,     2012-11-24   21:25:37
Mlodzi co byli na pogrzebie Wielkie dzieki Wam za szacunek dla Wiktorii i jej Bliskich.Dzieki dla Waszych Rodzicow co byscie w tych chwilach z dziecmi ze nie byli sami...bo samotnosc to.........
nick: do Hańba,     2012-11-24   21:57:27
Zmień spowiednika
nick: ...,     2012-11-25   00:34:01
Panie/Pani Hańba proponowałbym zastanowić się nad sobą...Choć szczerze mówiąc jak czytam Twój wpis kimkolwiek jesteś to raczej wątpię czy należysz do osób myślących i czy się to Tobie uda...
nick: ,     2012-11-25   10:00:45
Sam se zmien spowiednika p.Hanba jak chcesz kiegy zostac BOHATEREM
nick: ****,     2012-11-25   11:17:05
Po tym jak przeczytalam to co napisal HANBA jestem pewna ze przez to kolejny psychopata jemu psycholog ani prokurator nie pomoze, jak dla mnie to kwalifikuje sie do izolatki na oddziale psychiatrycznym, to wlasnie tacy degeneraci stanowia zagrozenie dla naszych dzieci, zastanow sie czlowieku czy to nie pora zeby zglosic sie do dobrego specialisty?
nick: Do Pani.,     2012-11-25   12:14:44
Jak dla Pani życie jest najcenniejsze to według doktryny kościoła katolickiego, byłaby Pani uznana za heretyka. A 500 lat temu spalona na stosie... Jest takie coś jak honor, oddanie życia za wiarę. To jest cenne. I proszę nie pisać, że po wypowiedzi widać że jestem młody. Być może głupi, bo nie rozumiem co znaczy "Wiktoria zabrała ze sobą powody, czy gupota, czy zagubienie (nie wiemy my zyjacy )". Widzisz drzazgę w oku bliźniego, a w swoim belki nie widzisz. Szacunek należy się każdemu i ja tu nie widzę, żebym tego nie przestrzegał.
nick: ...,     2012-11-25   14:59:00
wie ktos moze dlaczego nie podano zadnych informacji na temat Wiktorii? zrobiono przeciez sekcje zwlok , przesluchania, sledztwo itp. nie wiadomo czy cos brala , czy kolezanki z nia weszly na gore i jak to bylo...moze to dlatego aby nie zniszczyc im zycia bo pewnie rzucane by byly oskarzenia wobec nich gdyby byly na gorze chociaz nie zrobilyby nic zlego... niestety ludzie do wszystkiego sie przyczepia
nick: Ted,     2012-11-25   15:01:03
""HANBA ""MA ZUPEŁNĄ RACJE PRZECZYTYCZAJCIE KILKA RAZY TO CO NAPISAŁ A MOZE ZROZUMIECIE DOCENIAJCIE LUDZI ZZA ZYCIA A NIE KIEDY UMRĄ .UCZMY DZIECI UCZUC ,I CENC ZYCIE .TŁUMACZAC ZE SAMOBOJSTWO TO NAJGORSZA SPRAWA . TO CO ZAISTNIAŁO POWINNO BYC PRZESTROGĄ DLA RODZICOW I DAC DUZO DO MYSLENIA DLA MLODZIEZY.LUDZIE ZROBILI Z TRAGEDII SENSACJE.A z dziewczynki bohaterke Opamietajcie sie!! Jezeli to spowodowane było po lekach to tym bardziej nie powinno to byc tajemnicą lecz powinien odbyc sie apel w szkole aby dzieci zrozumialy czym grozi i czym moze skonczyc się zazywanie czegos co nie powinno sie brac
nick: do Hańba ,     2012-11-25   15:42:56
hańbą w tym momencie jest twoje zachowanie a nie pozytywy jakie wynosimy z tego że Ją znaliśmy !!!
nick: -.-,     2012-11-25   16:52:13
ja pierdole ludzie czy wy jesteście pojebani ?! Zuza K. przeżywa bardzo śmierć swojej przyjaciółki , a wasze komentarze , obwinianie jej są nie na miejscu -.- chcecie doprowadzić do kolejnej tragedii ? zastanówicie się troche ... piszecie że Zuza wygląda na normalną itp: , a może pomyślcie że ona będąc wśród znajomych zapomina o tej sytuacji , albo po prostu tak sobie radzi ze stresem , albo woli przeżywać śmierć Wiki w domu , a nie robić przedstawień przy publice. Sama straciłam bliską osobę i pierwsze dni były straszne , ale wolałam to przeżywać sama , w domu ...
nick: ....,     2012-11-26   01:07:59
Skoro wiesz ze zuza k tak to przezywa to domniemywam ze jestes jej kolezanka i masz 14 moze 15 lat , tez chyba to bardzo przezywasz skoro uzywasz takich slow?
nick: do hańba,     2012-11-26   15:23:45
skąd człowieku wiesz że była po acodinie????? i to ty jesteś hańbą dla naszego społeczeństwa
nick: mldy,     2012-11-26   20:42:24
ci co byli na pogrzebie to moze byscie zwrocili uwage na zuze k jak ona wygladala jak by dziewczyny wogole nie bylo zalamana non stop ryczala ale wy tego niedocenicie ja dokladnie sie tak samo sie czulem a znalem ja zaledwie 3 lata
nick: ,     2012-11-28   00:15:43
To od dzis mamy doceniac zuze i oddawac jej hold?? Kazdemu normalnemu czlowiekowi bylo smutno.... ciezko pogodzic sie z tym ze odeszla byla mloda ,sliczna,zawsze wesola, kto mogl pomyslec ze miala jakies problemy? Domyslec to powinni sie rodzice i przyjaciele... jak widac jedni i drudzy zawiedli.... taka niestety jest prawda... mysle ze ktos napewno czuje sie winny i dlatego nie poznamy prawdy i nie dowiemy sie co bylo napisane w tych listach...
nick: do ,,     2012-11-28   23:06:11
a po co ci to wiedzieć ? Śledztwo prowadzisz ?
nick: Do was,     2012-11-29   14:29:14
O co Wam chodzi? Gośc "Hańba" napisał co myslal i niestety... muszę się z nim zgodzic. Trzeba kochać ludzi za życia, bo tak szybka odchodza. Nie zrobił chyba nic złego, pewnie podobnie jak Zuzia a obwiniacie ich jak przestepców. Degeneratem jest ktoś kto nie umie pomyśleć zanim coś napisze.
nick: do Hańba,     2012-11-29   17:30:09
co Twoim zdaniem wskazuje do uznania ś.p. Wiktorii za bohaterkę? starciłeś kiedyś kogoś bliskiego w taki sposób??? wiesz co znaczy taka świadomość że byłeś i nic nie zrobiłeś??? że chcesz zapamniętać kogoś jak najlepiej???
nick: DOŚĆ ! ! !,     2012-11-29   22:54:50
Chyba już wystarczy tego. Oszczędźmy rodzinie tego rodzaju dysputy. To może spotkać każdego z nas. Co zrobiłeś jeden z drugim dla drugiego człowieka, dla swojej rodziny? Innych nie sądzę bo sam błądzę.
nick: :(,     2012-12-04   12:12:28
Smutno że już Cię nie ma.Do wszystkich komentujacych,zapalcie czasem znicz na grobie.
nick: wciąż zasmucona...,     2012-12-05   22:57:27
tak bardzo żal tej zagubionej dziewczynki...i jej najbliższych, dla których zawalił się cały swiat...Ogromne wyrazy współczucia...
nick: oj,     2012-12-06   21:40:01
a czy są jakięš nowe informacje? Czy znana jest ta przyczyna?
nick: :(,     2012-12-08   20:17:55
już dawno po pogrzebie więc śledztwo już pewnie też się skończyło... przyczynę Wiktoria pewnie zabrała ze sobą, być może napisała w listach, ale nie wiadomo.
nick: :(,     2012-12-11   13:15:11
a tak wgl. gdzie została pochowana Wiktoria ?
nick: qolf,     2012-12-11   23:48:26
Myślę, że każdy niedoszły samobójca powinien zobaczyć to: http://www.youtube.com/watch?v=5VbpIsglTF4 http://www.youtube.com/watch?v=AUdSJ6d7-ZM http://pl.wikipedia.org/wiki/Nick_Vujicic
nick: Kasia,     2012-12-18   20:53:56
[*]
nick: Gość,     2012-12-22   10:11:14
Została pochowana na cmentarzu komunalnym, w drugim lub trzecim rzędzie od ulicy Okulickiego, blisko stacji.
nick: Wciąż płacząca,     2012-12-30   22:22:13
Wciąż nie moge się pozbierać - zdjęcia wiktori doprowacają mnie do płaczu -
nick: :( do wciąż płacząca,     2013-01-06   15:10:31
`dobrze wiem co czujesz ... rzeczywistosć tak starsznie boli...
nick: przyjaciółka,     2013-01-16   14:36:31
Minęło już tyle czasu a ja nadal nie mogę w to uwierzyć, ciągle wydaje mi się że to jakiś żart, tylko że mało śmieszny... Niestety podjęłaś wybór, widocznie nie widziałaś innego wyjścia, mam tylko nadzieję że tam będzie Ci lepiej. Dla mnie byłaś, jesteś i zawsze będziesz nie zależnie od tego gdzie, czy na ziemi czy w niebie . Pamiętam Cię zawsze uśmiechniętą i chcę żeby tak pozostało.
nick: kochająca.,     2013-01-31   14:34:30
Wciąż myślę że jeszcze Cię zobaczę w szkole, na przerwie.. uśmiechniętą, radosną.. gdy się widywałyśmy na korytarzu od razu przesyłałyśmy sobie szeroki uśmiech.. Bardzo mi Ciebie brakuje Wilku [*], patrząc na twoje zdjęcia i przypominając sobie wspólne chwile płaczę jak małe dziecko ;(( Zawsze będziesz w moim serduszku Kochana ! Trzymaj się tam na górze Słonko.
nick: ;(,     2013-02-16   21:14:16
wczoraj minęły trzy miesiące odkąd to zrobiłaś, a ja dalej nie wierzę Wilkuu :( :(
nick: Płacząca :(,     2013-02-20   22:34:51
Mija 3 miesiące, a ja nadal nie wierzę, tak bardzo tęsknimy Wilku. :(
nick: :(,     2013-02-21   19:38:45
Aż trudno w to uwierzyć...
nick: mamaser,     2013-02-23   02:40:39
A jednak ktoś jeszcze daje wpisy o Wiktorii i tęskni. Trzymaj się śliczna :-)
nick: ;,     2013-03-09   13:16:53
Mimo że idzie już 4 miesiąc odkąd Cię nie ma , a ja wciąż nie mogę w to uwierzyć. Wydaje mi się że wyjechałaś gdzieś i po prostu się już nie zobaczymy . Ale nie dojdzie do mnie jeszcze przez bardzo długi czas to że nie żyjesz. Zawsze będę Cię pamiętać. Teraz jak to pisze łza mi się w oku kręci, nie mogę uwierzyć . Wiktoria tęsknie . ;ccc
nick: :(,     2013-03-11   20:13:31
dokładnie. to że teraz Cię nie ma nie jest jednoznaczne z tym że już Cię nie będzie...gdzieś w środku wciąz jest nadzieja...
nick: ..,     2013-03-16   20:19:49
Chodziłam z tobą do podstawówki, zawsze zapamietam Cie jako uśmiechniętą śliczną dziewczyne. Taką mam cie przed oczami. Trzymaj sie Wiktoria. ! szkoda naprawde, szkoda:(
nick: kasia,     2013-04-26   09:57:07
skoczyła mówi się trudno mogła pomyśleć co robi. Wykazać się swoją inteligencją jeżeli jakąkolwiek miała i użyć swojego mózgu.
nick: do kasia,     2013-05-15   20:32:33
teraz to każdy jest mądry i najlepszy. trzeba sie było wykazywać pół roku temu (aż niewiarygodne ze tyle minęło ) zamiast wypisywać ze ktoś nie był wystarczająco rozsądnym. ludzie tacy jak ty zawsze dodają nadziei ... że po drugiej stronie was nie bedzie
nick: Płacząca,     2013-05-25   11:54:10
Minęło już pół roku od tej strasznej tragedii, ludzie nadal piszą, dobrze że pamiętają.. mam nadzieję że widzisz tam z góry ile osób nadal o Tobie myśli i tęskni ;( ja sama mam wrażenie że jeszcze się zobaczymy w szkole, na dworze.. Bardzo tęsknię ! Zawsze będę Cię miała w swoim serduszku ! Kocham Cię Wikuu ;cc Kiedyś spotkamy się tam na górze. Trzymaj się ! ;c
nick: znajoma ,     2013-06-05   00:55:38
Mija tak wiele czasu, a ja wciąż nie wierzę że cię nie ma! Wierzę w to że cię spotkam w szkolę, że przyjdę i cię zobaczę... Nadal w to nie wierzę. Wilku! Dlaczego to zrobiłaś! Kocham Cię i nigdy nie zapomną! Na zawsze w sercu. Trzymaj się tam na górze.
nick: strasznie smutno bez ciebie,     2013-06-19   19:14:54
Minęło już tyle czasu..ból jest nadal taki sam..nie ma cie z nami :C strasznie teskie za tobą Wilczku :( zawsze będziemy o tb. pamietac...w końcu spotkamy się, tam na górze. Mam nadziejeze tam jest ci lepiej ,ze tam nie cierpisz :(
nick: ..,     2013-07-08   21:22:54
wika szkoda!!!
nick: ... ,     2013-07-09   22:48:22
Czy wiadomo coś dlaczego ona skoczyła?
nick: Płacząca,     2013-08-18   11:01:58
Za 3 miesiące rocznica.. Czas tak szybko zleciał, i pomyśleć ze to już rok bez Ciebie.. Wchodzę tu bardzo często, za każdym razem płaczę i zadaję sobie pytanie "dlaczego?". Na to pytanie tylko Ty Wilku mogłabyś mi odpowiedzieć, bo tak naprawdę Ty jedyna znasz odpowiedzi na wszystkie te pytania, ale zabrałaś je tam na górę ze sobą.. Do końca życia tego nie zrozumiem, dlaczego właśnie Ty, co się takiego stało.. Myślę że każdy też zadaje sobie pytanie "dlaczego mnie tam nie było? może bym Ją powstrzymał/a" ja tak mam cały czas, ale nikt się nie spodziewał.. Tęsknię bardzo za Tobą, brakuje mi uśmiechu i w ogóle tej Wiktorii, którą poznałam lata temu.. Zawsze będziemy pamiętać. Jeszcze kiedyś się spotkamy, nie w najbliższym czasie, ale spotkamy. Mam nadzieję że jest Ci tam lepiej i że jesteś uśmiechnięta, taka jaką Cię zapamiętałam. Kocham Cię Wika, trzymaj się i pamiętaj o nas tak jak my wszyscy o Tobie kochana. /O.
nick: M.,     2013-11-06   18:38:25
cały ten czas pamiętam o Tobie, Wiktoria...
nick: k(:,     2013-11-15   08:58:40
Dzisiaj mija rok.Dziś już brak takich wielkich emocji.Okropna tragedia.Pamiętajmy o Tym dziecku.Dziś i w poniedziałek będzie odprawiane nabożeństwo za duszyczkę Wiktorii.
nick: M.,     2013-11-15   19:05:18
To już rok...
nick: I.,     2013-11-15   21:19:11
Wiktoria,dziś mija równo rok. Nadal w to nie wierzę! :( Pamiętamy o tobie! Bardzo nam ciebie brakuję! Wierzę że kiedyś się jeszcze spotkamy!
nick: .,     2013-12-30   19:19:40
rok to z jednej strony tak dużo czasu, w pewnej chwili te wszystkie wydarzenia pamięta sie jak przez mgłę. jednak po chwili wszystko wraca i aż trudno uwierzyć, uczucie straty i bólu jest jeszcze tak świeże... już ponad rok :(