Zasięg
Zasięg
redakcja
Redakcja
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 9 kwietnia 2021**Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 9 kwietnia 2021 **Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 9 kwietnia 2021*


wydanie piaseczynsko-ursynowskie (nr 849), 2021-03-26
Skynet przyszłość szybkiego internetu

Na naszym rynku bardzo dynamicznie działa firma Skynet Sp. z o.o. oferując szybkie i stabilne łącze internetowe. - W powiecie piaseczyńskim mamy już ponad 100 km światłowodu, obejmującego swoim zasięgiem kilkanaście tysięcy klientów – mówi prezes Krzysztof Skorupski. - Kierunki naszego rozwoju wyznaczają zgłaszane zapotrzebowania i liczba odbiorców na danym terenie

Firma Skynet Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od 2002 roku. Oferując swoje usługi na terenie Warszawy oraz przyległych do niej powiatów: warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego, nowodworskim i piaseczyńskiego. - Aktualnie prowadzimy kilkanaście inwestycji na terenie powiatu piaseczyńskiego – informuje prezes Krzysztof Skorupski i podkreśla, że wybór dla ich kolejnych lokalizacji zależy od klientów.
Ilu klientów musi się zgłosić, by była możliwość wybudowania światłowodu? Te kwestie rozpatrywane są indywidualnie, zależą od już istniejącej infrastruktury oraz gęstości zabudowy. Mieszkańcy, którzy potrzebują szybkiego internetu najczęściej orientują się jakie jest zapotrzebowanie w najbliższym sąsiedztwie i kontaktują się z konsultantem Skynetu. Wówczas dopiero doradca Skynetu określa warunki techniczne i ewentualny czas realizacji inwestycji. Klienci ponoszą opłaty gdy już zostają podłączeni do światłowodu.

- W niektórych przypadkach inwestycja jest możliwa do realizacji, już przy 15 chętnych na kilometr – mówi Krzysztof Skorupski.

Szybkość i niezawodność
Skynet zapewnia internet na nowo budowanych osiedlach, ale także zaspakaja oczekiwania coraz większej liczby osób, które dotąd korzystały z internetu radiowego lub nie były zadowolone z jakości obsługi zapewnianej przez innych operatorów. Sukces i popularność Skynetu nie dziwi ze względu na bardzo wysoką jakość i relatywnie niską cenę.
- Internet światłowodowy dostarczany przez Skynet, jest nie tylko szybki, ale i stabilny – podkreśla Krzysztof Skorupski. – W naszej sieci nie występują przeciążenia, które by mogły wpłynąć na działanie łączy. Oferowana prędkości jest dostępna, bez względu na porę dnia.

Światłowód to aktualnie najnowocześniejsza technologia zapewniająca najlepszy dostęp do internetu. Zapewnia o wiele wyższą przepustowość niż w technologiach LTE, xDSL czy w kablówce. Światłowody są odporne na wszelkie zakłócenia i warunki atmosferyczne.
- Awarie zdarzają się niezwykle rzadko, w praktyce tylko wtedy gdy nastąpi fizyczne uszkodzenie, np. na skutek prowadzonych prac budowlanych – mówi Krzysztof Skorupski. - Mamy własne zespoły serwisowe, które reagują natychmiast i są dostępne 24h/365dni.

Inwestycja na dziś i jutro
Światłowód pozwala zapewnić internet, telewizję i telefon w jednym kablu. Można skorzystać tylko z jednej usługi, ale w miarę zapotrzebowania w każdej chwili dołożyć kolejne. Dziś Skynet oferuje najszybszy Internet na rynku, ale wraz z rozwojem technologii będzie oferować coraz szybsze łącza i coraz wyższą jakość telewizji. Wszystko w ramach tego samego światłowodu. Aktualnie to 1 Gigabita/s. Dane przesyłane są z prędkością światła w cienkim jak włos szklanym włóknie.
- Klienci są bardzo zadowoleni z naszych usług – zapewnia Krzysztof Skorupski. - To potwierdzają opinie, które docierają bezpośrednio do nas lub są wyrażane w mediach społecznościowych czy ocenach w Google. Na tle konkurencji wyróżniamy się niezawodnością i dbałością o jakość obsługi klienta. Ofertę kierujemy do osób o bardzo wysokich wymaganiach technicznych oraz jakościowych, dla których niezawodność i stabilność łącza mają duże znaczenie.
Artykuł promocyjny
Brak komentarzy

dodaj komentarz
komentarz będzie widoczny po akceptacji przez administratora
nick:
Komentarz:

wprowadź liczbę z obrazka pomniejszoną o "jeden":         

Wydanie:
PIASECZYŃSKO-URSYNOWSKIE
· Skynet – szybki internet podąża za potrzebami mieszkańców
· Uprzątnięto śmieci zalegające w środku lasu
· Ogień pozbawił ich dachu nad głową
· Mieszkanka: Kupiłam nowy dom, grzyba dostałam gratis
· Spalona ruina straszy przechodniów. Czy zostanie rozebrana?
· Ronda i park nazwano na cześć lokalnych bohaterów
· Krótszy sezon na rower miejski. Dlaczego?
· Przejechał się rowem. Zapłaci 500 zł mandatu
· Rusza Piaseczyńska Liga Spławika
· Nie będzie parkingu przy Towarowej
· Spółdzielnia montuje kolejne płotki w centrum miasta
· Uwięziona sarna odzyskała wolność
· Śmieci w centrum uzdrowiska
· Jednak wolno budować pod linią wysokiego napięcia!
· PKP chce zlikwidować przejazdy kolejowe
· Czy po okolicy krążą wilki?
Wydanie:
PRUSZKOWSKO-GRODZISKIE
· Piękna nasza Polska cała
· Trzej królowie przybyli z darami
· Miasto wspiera walkę ze smogiem
· Domaniew z nową świetlicą
· Pamięci prezydenta Wilsona
· Co zrobić, żeby było bezpieczniej?
· Tańsze bilety dla mieszkańców
· Zainwestują w drogi, kanalizację i... Austerię
· Poznaj mieszkańców lasu
· Czytali i w dzień, i w nocy
· Trzy nowe pomosty i siłownia
· Gorączka w pogotowiu
· Najpierw bramki, potem nowe pasy
· Wiosną wystartuje budowa Akademii Legii
· Stacja i dworzec na ukończeniu
· Kilometry ulic, dwie hale, przedszkole i ratusz
Wydanie:
GRÓJECKIE
· W Dniu Chynowa bawiła się cała gmina
· Olimpijczyk z indeksem
· Lekcja samorządności
· 36 uczniów uczestniczyło w Misji Przyroda
· Marianna Czamara „Belfrem roku”
· Sceny jak z prawdziwego horroru
· Marian Woronin w Błędowie
· Próbował podpalić kościół
· Rosiewicz wyśpiewał sobie „Ciotkę szarlotkę”
· Dyrektorem to tu jestem ja!
· Grójec będzie płacić mniej
· Każde jabłko na wagę „złota”
· Maliszewski czeka na wyrok
· Spóźniony śmigus-dyngus... pomyjami
· PCM w Grójcu ogłosi upadłość?
· Truskawkom zagłada nie grozi
© 2005-2021  Kurier poludniowy    •    Wszystkie prawa zastrzeżone    •    projekt i wykonanie: iQuest