Zasięg
Zasięg
redakcja
Redakcja
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 12 sierpnia 2022**Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 12 sierpnia 2022 **Najbliższe wydanie Kuriera Południowego ukaże się 12 sierpnia 2022**


wydanie piaseczynsko-ursynowskie (nr 870), 2021-09-15
Dlaczego warto kupować ubezpieczenia samochodowe w Internecie?

Rynek ubezpieczeniowy przez ostatnie kilka lat zmienił się diametralnie. Zaopatrzenie się w nową polisę jest dzisiaj o wiele łatwiejsze niż kiedyś, a wszystko to za sprawą szerokiego dostępu do Internetu. Z tego tekstu dowiesz się, dlaczego warto kupować ubezpieczenia w sieci i jakie problemy eliminuje ta metoda zakupu.

Cena

Ubezpieczycielom zależy, żeby ich klienci kupowali polisy w Internecie. Dlaczego? Głównym powodem jest kwestia oszczędności. Rozbudowany kanał sprzedaży w sieci to brak konieczności utrzymywania drogich biur stacjonarnych i opłacania armii pracowników. Zaoszczędzone środki, z kolei, pozytywnie wpływają na ceny ubezpieczeń, z czego korzystają klienci.W sieci znajdziesz ubezpieczenia komunikacyjne i nie tylko w o wiele atrakcyjniejszych cenach niż w biurach stacjonarnych. Towarzystwa często zachęcają też swoich klientów dodatkowymi pakietami lub łączeniem kilku polis i sprzedaży ich w cenie jednej.

Bezpieczeństwo

Obecne czasy są niespokojne i nie sprzyjają zakupom w miejscach publicznych. Szalejący koronawirus skutecznie odstrasza klientów od stacjonarnych biur ubezpieczeniowych oraz bezpośredniego kontaktu z agentami. Internet, na szczęście, rozwiązuje kwestie związane z bezpieczeństwem, ponieważ zakupy w sieci nie wymagają wychodzenia z domu. To z kolei zmniejsza drastycznie ryzyko zakażenia koronawirusem. Jest to szczególnie ważne dla osób, które są w grupie ryzyka.

Czas

Jak już wspomnieliśmy, zakupy w Internecie nie wymagają od Ciebie wyjścia z domu. Oprócz kwestii bezpieczeństwa ma to również swój plus w postaci zaoszczędzonego czasu.Koniec z czasochłonnymi wycieczkami i ręcznym przeglądaniu każdej oferty z osobna.W Internecie znajdziesz narzędzia takie jak: porównywarki oraz kalkulatory. Dzięki nim w zaledwie kilka chwil, otrzymasz dostęp do listy ofert ubezpieczeniowych dobranych specjalnie pod Twoje potrzeby. Wystarczy tylko, że podasz kilka informacji o sobie oraz o polisie OC, której szukasz. Sprawdź darmowy kalkulator OC ubezpieczeń samochodowych kalkulator.najtaniejuagenta.pl

Prostota

Zakupy nowej polisy przez Internet nie są niczym skomplikowanym i niemal każdy może zaopatrzyć się w ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko, że wejdziesz na stronę jednej z porównywarek, by szybko znaleźć idealną ofertę. System dobierz odpowiednie rozwiązanie na podstawie Twoich danych. Tobie pozostaje tylko analiza każdej z nich i wybór tej, która interesuje Cię w największym stopniu. Jeśli już zdecydujesz się na konkretną propozycję, zostaniesz przekierowany do strony płatności. Przy pomocy szybkich przelewów opłacisz swoją nową polisę, a ta zacznie być aktywna, gdy tylko pieniądze zostaną zaksięgowane na stronie ubezpieczyciela.

Czytaj OWU

Pomimo wielu zalet zakupów w sieci nie powinieneś zapominać o ostrożności. Zanim kupisz polisę, przeczytaj OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). Jest to bardzo ważne ze względu na zróżnicowane zakresy ochrony, jakie mogą być oferowane przez ubezpieczycieli. W OWU znajdziesz szeroki opis działania polisy oraz ewentualne wyłączenia od odpowiedzialności. Są to sytuacje, w których towarzystwo ubezpieczeniowe może odmówić Ci pomocy ze względu na załamanie postanowień regulaminu polisy OC. Częstą sytuacją tego typu jest przebywanie pod wpływem alkoholu w momencie wypadku lub innego wydarzenia kwalifikującego do wypłaty odszkodowania.

Internet zrewolucjonizował rynek ubezpieczeń samochodowych w tak dużym stopniu, że dzisiaj cyfrowe zaopatrywanie się nową polisę jest rozwiązaniem o wiele lepszym niż korzystanie z tradycyjnych kanałów sprzedaży. Koronawirus pokazał też, że wiele spraw możemy załatwiać przez Internet i nie ma potrzeby wychodzić z domu tylko dlatego, że potrzebna jest nowa polisa. Jeśli więc zależy Ci na niskich cenach i ofercie dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb, powinieneś już dzisiaj zainteresować się zakupem ubezpieczenia auta przez Internet. Nie zastanawiaj się i skorzystaj z zalet tego rozwiązania.

Promocja

tagi:    ubezpieczenie    OC    AC

Brak komentarzy

dodaj komentarz
komentarz będzie widoczny po akceptacji przez administratora
nick:
Komentarz:

wprowadź liczbę z obrazka pomniejszoną o "jeden":         

Wydanie:
PIASECZYŃSKO-URSYNOWSKIE
· Makabryczne odkrycie nad Wisłą
· Przełom w sprawie pałacu w parku. Ale to jeszcze nie koniec sądowej batalii
· Za prawie 5 mln zł powstanie niewielka droga
· Opowieść o pociągach pancernych w Święto Wojska Polskiego
· Nikt nie chce gruntów po KPGO Mysiadło
· Przychodnia doczeka się rozbudowy
· Skrzyżowanie Dworcowej i Nadarzyńskiej zamknięte od przyszłego tygodnia
· Rozpoczął się remont mostu
· Otwarto pierwszy wybieg dla psów
· Co dalej z wąską drogą?
· Stocer w nowej odsłonie. Modernizacja kosztowała 40 mln zł!
· Gigantyczne mandaty
· Woda zalewa im wjazd na posesję
· Odbudowali zabytkowy samochód
· Upamiętnili bohaterskich obrońców stolicy
· Trwają przygotowania do przebudowy skrzyżowania przy skate parku
Wydanie:
PRUSZKOWSKO-GRODZISKIE
· Piękna nasza Polska cała
· Trzej królowie przybyli z darami
· Miasto wspiera walkę ze smogiem
· Domaniew z nową świetlicą
· Pamięci prezydenta Wilsona
· Co zrobić, żeby było bezpieczniej?
· Tańsze bilety dla mieszkańców
· Zainwestują w drogi, kanalizację i... Austerię
· Poznaj mieszkańców lasu
· Czytali i w dzień, i w nocy
· Trzy nowe pomosty i siłownia
· Gorączka w pogotowiu
· Najpierw bramki, potem nowe pasy
· Wiosną wystartuje budowa Akademii Legii
· Stacja i dworzec na ukończeniu
· Kilometry ulic, dwie hale, przedszkole i ratusz
Wydanie:
GRÓJECKIE
· W Dniu Chynowa bawiła się cała gmina
· Olimpijczyk z indeksem
· Lekcja samorządności
· 36 uczniów uczestniczyło w Misji Przyroda
· Marianna Czamara „Belfrem roku”
· Sceny jak z prawdziwego horroru
· Marian Woronin w Błędowie
· Próbował podpalić kościół
· Rosiewicz wyśpiewał sobie „Ciotkę szarlotkę”
· Dyrektorem to tu jestem ja!
· Grójec będzie płacić mniej
· Każde jabłko na wagę „złota”
· Maliszewski czeka na wyrok
· Spóźniony śmigus-dyngus... pomyjami
· PCM w Grójcu ogłosi upadłość?
· Truskawkom zagłada nie grozi
© 2005-2022  Kurier poludniowy    •    Wszystkie prawa zastrzeżone    •    projekt i wykonanie: iQuest